Çocuklar Öğrendiklerini Yaşar...


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Çocuklar Öğrendiklerini Yaşar...
Eğer bir çocuk tenkitle yaşamışsa, kınamayı öğrenir.Eğer bir çocuk kin ve düşmanlıkla yaşamışsa, saldırganlığı öğrenir.Eğer bir çocuk alayla yaşamışsa, utangaç olmayı öğrenir.Eğer bir çocuk utanç ve yüz karasıyla yaşamışsa, kendini suçlu hissetmeyi öğrenir.Eğer bir çocuk teşvikle yaşamışsa, kendine güvenmeyi öğrenir.Eğer bir çocuk övgü ile yaşamışsa, takdir etmeyi öğrenir.Eğer bir çocuk hakkaniyet ile yaşamışsa, dürüstlüğü öğrenir.Eğer bir çocuk güvence içinde yaşamışsa, sadakat ve itimatı öğrenir.Eğer bir çocuk tasdik edilerek yaşamışsa, kendini sevmeyi öğrenir.Eğer bir çocuk arkadaşlık ve onama ile yaşamışsa, dünyayı sevmeyi öğrenir.
 
  • Beğen
Tepkiler: Revengeful
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Doğru :)
 
qirL1903

qirL1903

Üye
Evet dogru aslında =)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
648
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
1K
Doğuş Pertez
  • Kilitli
Cevap
0
Görüntüleme
701
Doğuş Pertez
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt