Cobalt Rose (Default Icons)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Cobalt Rose (Default Icons)

Ekli dosyalar

x-scarface

x-scarface

Üye
emeğine sağlık anıl.

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

CYBERstix

CYBERstix

Üye
çok teşekkurler.ben de bu şekilde gözükmese bile yükleyeceğim. 2,5 senedir kullanıyorum 5800'ı. sıkıldım bi cfw veya ofw yapayım diyorum.pek anlamıyorum foruma çok sık giremediğimden dolayı. sanırım T.C.K grubu da çalışmalarını sonlandırdı.yeri değil ama ne yapmamı tavsiye edersin kardeş?Şşimdiden teşekkurler...

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Başka cfw kur kardeş

CYBERstix

CYBERstix

Üye
ne tavsiye edersin?

CYBERstix

CYBERstix

Üye
Eyvallah dostum. Bu cfwnin sürekli yenisi çıkıyor ya. en son nokta senin bu tavsiye ettiğin midir? yani sorunları felan tamamen hallolmuş bir cfw midir bu? son tuğra felan vardı sonra dağılmışlar galiba onlarınki felan baya kullanan vardı.beni bir aydınlat sana zahmet. Bide hack mi yapayım yoksa bu cfw olayına mı gireyim.Şimdiden ilgine teşekkurler...

hikmet366

hikmet366

Üye
şuanlık bu yeni cfw hersey yeniden düzenlenmiş bazi nokia ya ait programlar kaldırılmış ayrıntılı biçimde anlatılmış oku bak

CYBERstix

CYBERstix

Üye
eyvallah dostum saolasın. galiba bu cfw ye güncelleme gelecekmiş.1 aralıkta. onu bekliyorum. diğer soruma cevap alamadım? hack mi yapayım cfw mi kurayım ?

hikmet366

hikmet366

Üye
fark etmiyor sana kaliyor ama yap ben ama bir ilgisi yok cfw zaten hackli yüklerken otamatik teli hacklıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt