Uygulama CMP3M Mobile Mp3 Ringtone


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seydia

seydia

Üye
    Konu Sahibi


Ücretsiz Cep Mp3 Melodi
Güncel, kaliteli zil sesi uygulaması.
Yüzlerce yerli ve yabancı zil sesi sizler için özel olarak düzenlenmiştir. Zil sesleri telefonunuza uygun olarak 30 sn. uzunluğunda mp3 formatındadır.
Başlık, sanatçı ve albüm ara!
İster dinle, ister zil sesi, bildirim veya alarm olarak kaydet.
Tüm melodilerin orjinal videolarını YouTube üzerinden izle.
CMP3M, içeriklerinde bulunan herhangi bir melodi için telif hakkı talep eden hak sahipleri olduğunda, bu melodi linkleri listemizden derhal silecektir. Bunun için kullanıcılarına herhangi bir bilgi vermek zorunluluğu bulunmamaktadır.
Not: İnternet bağlantısı gerektirir. Dinledin bir şarkı telefonunuzda saklanır ve yeniden dinlemek için internet bağlantısı gerektirmez.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt