Galaxy S3 Mini i8190 ™CM12™SAMSUNG GALAXY SIII MİNİ®ANDROİD L(5.0)®(30.11.2014)!

Sponsorlu Bağlantılar

dogankara54

dogankara54

Üye
    Konu Sahibi
™CM12™SAMSUNG GALAXY SIII MİNİ®ANDROİD L(5.0)®(30.11.2014)!
Değişiklik (AOSP 5,0 20141106 göre):

İlk CM12.0 inşa
Sabit rasgele yeniden doğmuş
Kurulum ile sabit sorun
Sabit kurtarma sorunları lolipop kullanarak
uyku sırasında sabit yeniden başlatılır
genel performansı çok gelişmiş
Sabit RIL (çağrı, sms, SIM kart, vb)
Sabit wifi sorunları
Özellikler

RIL (telefon / SMS / 3G)
Ses (her hoparlör / kulaklık / mikrofon)
Wifi
LE destek A2DP Bluetooth 4.0
GPS / GLONASS / A-GPS
sensörler
pusula
Video oynatma (kısmen)
2D / 3D HW Hızlandırma
Tüm yerli tethers (Wifi / BT / USB)
Google Play
İşlemci uyku modu
OVP
ADB
yırtılma
üçlü tamponlama
Harici depolama
SELinux'un
çevrimdışı şarj
Sorunlar

RIL gerçekten biz o çalışma yapmak için mücadele etmek zorunda, adamcağız ve henüz geliştirme aşamasında olduğunu, ancak 3G ve mesajlar tamamen Bugfree vardır olabilir
GPS arabası olabilir
Bu sürüm henüz f2fs desteklemiyor, sadece ext4 dosya sistemi.
Kamera hiç çalışmıyor
Henüz 5.0 için Google Apps yoktur(benim verdiğim linkten haricinde)

Dowload:

Gapps:

Kullanıcıda görülen hatalar

1.stabil değil
2.Arama yapıldığında ne Karşı taraftan ses geliyor ne de sizin sesiniz ona gidiyor. Yakın zaman için de bu hatalar düzeltilecektir...

Arkadaslar sıra Samsung Galaxy Ace 2 ve Samsung Galaxy S Advence de cok Yakında zaman icinde Yayınlanacaktır ve internetim gitti icin biraz geç attım kusuruma bakmayın...

Son düzenleme:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konu ile ilgili görselleri ekleyiniz ayrıca kimseyi itham edecek sözler sarfetmeyiniz Nova grup yetkililerinden olduğunuzu bahsetmişsiniz konu ile ilgili özelden benimle irtibata geçiniz.

• Beğen
Tepkiler: omerboz54 ve Mr.FSK
Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
Konu ile ilgili görselleri ekleyiniz ayrıca kimseyi itham edecek sözler sarfetmeyiniz Nova grup yetkililerinden olduğunuzu bahsetmişsiniz konu ile ilgili özelden benimle irtibata geçiniz.
Valla ben de şikayetçiyim forumdaki kişileri kandırıyor bu kişi.Novafusion ekibi zaten 3 kişilik bir ekip. Boşuna milleti kandırmaya gerek yok...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Valla ben de şikayetçiyim forumdaki kişileri kandırıyor bu kişi.Novafusion ekibi zaten 2 kişilik bir ekip. Boşuna milleti kandırmaya gerek yok...
özelden görüşme talebime cevap versin arkadaş gereken inceleme yapılır.

• Beğen
Tepkiler: ortak42 ve Mr.FSK
Fenomenon

Fenomenon

Üye
Valla ben de şikayetçiyim forumdaki kişileri kandırıyor bu kişi.Novafusion ekibi zaten 3 kişilik bir ekip. Boşuna milleti kandırmaya gerek yok...
Aynen katılıyorum. Zaten çeviri google'dan yapılmış. Bari çeviriyi doğru düzgün yapsalardı :)
Bkz: gps arabası olabilir
İnceleme yapmaya gerek yok.
"RIL gerçekten biz o çalışma yapmak için mücadele etmek zorunda, adamcağız ve henüz geliştirme aşamasında olduğunu, ancak 3G ve mesajlar tamamen Bugfree vardır olabilir"
Bu yazı herşeyi açıklıyor zaten :)

omerboz54

omerboz54

Üye
Süper ace 2 bekliyorum şuan

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Tamam arkadaşlar konu sahibi konusunu düzenleyecek özelden uyarıldı bilginize. Konu takip edilecek ancak konu içersinde konu ile alakasız mesaj yazan olursa mesajı silinerek gereken işlem yapılacktır bilginize.

reloqram

reloqram

Üye
hocam sorunlar bütün telefonlarda mı var s3mini cm11 kullanıyorum cm12 ye geçişi tavsiye ediyor musunuz ?

reloqram

reloqram

Üye
dogankara54

dogankara54

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim hocam , güncellemelerin hatalarının giderildigine dair güncel bilgi verecek misiniz ? ve ne zaman tam kullanılır hale gelir bilginiz varmı ?
Bir kac guncelleme ile duzelir :)

galata7788

galata7788

Üye
güncelleme bugün verilecek 1 saat önce facebook sayfalarında yazmışlar :D