Clio V6 tarih oluyor

Sponsorlu Bağlantılar

Quattro

Quattro

Üye
    Konu Sahibi
Clio V6 tarih oluyor

Renault yeni Clio'nun satışa sunulmasının ardından Clio V6'nın üretimine son verileceğini açıkladı. Renault sıra dışı spor otomobili Clio V6’yı gözden çakırdı. Yeni Clio’yla birlikte bu model firmanın geçmişte tanıttığı performans otomobilleri arasına girecek. 2001 yılında tanıtılan Clio V6’da 230 HP güç çıkışa sunan 3.0 litrelik bir motor kullanılıyordu. Geçtiğimiz yıl satılan modellerdeyse bu güç 255 HP’ye çıkartılmıştı. Otomobilin ilginç özelliğiyse motorun arka koltukların olduğu bölüme yerleştirilmiş olması. Clio V6’nın bu güne kadar yaklaşık 600 adet satıldığı belirtiliyor. Fransız üreticinin yetkilileri yeni Clio’nun aynı yapıda bir modeli üretilmeyeceğini fakat Renault’nun performans tutkunlarını da üzmeyeceğini bildiriyor.

goldcrusher

goldcrusher

Üye
bence yeni cliodan bole bi v6 yapmıcaklarsa kesmemeleri lazımdı

:eksi: :eksi: :eksi:

keano

Üye
evet honda nsx de tarih oluyor..oldu galiba...

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
vala eskisi gitcek yenisi gelcek ;;) golf,un hala ilk cıkardıgı model seri uretimde olsa kim alirdi ? dimi :artı: tabi yeni clioda yoksa bole bi gt model kotu cunku hakaten hos makinaydi ;;) bu arada keano kardes ben ilk nfsden biliorum acura nsx ic dizaynina hasta oldugum ender arabalardandir :oke:

BRKNSR

BRKNSR

Üye
8) walla bence renault adı altında çıkarılan ve clio serisinin en yakışıklı modeli

berberix

Üye
güzel olmuş

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Zaten ne alan aldım ne de satan sattım diye haber çıkmadı

RockFord Fosgate

Üye
cok pahalıydı zaten cok satılmadı ama guzel alet!!

abcde

Üye
valla hiç görmedim bu arabadan desem abartmışmı olurum

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Valla ben de hiç görmedim , ancak Need For Speed Most Wnated ve Netteki Resimleri ile yetindim

Quattro

Quattro

Üye
    Konu Sahibi
VAlla görmeyen değilde gören varmı acaba?

keano

Üye
ben tek tuk gordum burda, hatta bi kersinde (3 sene oluyo) arabanin etrafinda 4 dondum.. icindede biri oturuyomus tip tip bakti

Gokhan43

Gokhan43

Üye
3 Sene önce Clio V6 yoktu ki , var mıydı ?

keano

Üye
2001den beri uretiliyo...ya 2 ayri modeli var 2001-2003 230bhp , ve 03 ten iste durdurulana kadarki modeli o da 255beygir.

hatta simdi fark ettim, quattronun aciklamasindada yaziyo ayni seyler(ilk ileti)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hmm , biz yabancıyız oralara ya kusura bakma

sebofb090

sebofb090

Üye
ii arbadı yazık oldu ama pahalıdı

Üst Alt