ClearView BladeCX Simulator v1.6


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
retis

retis

Üye
    Konu Sahibi
Android 2.0.1 veya üzeri gerektirir


Clearview Rc helikopter simülatörüdür. Blade cx gerçek bir elektrikli rc helikopteri yönlendirin. Bu giriş seviyesi helikopter Rc helikopter kontrollerinin temelini öğretecektir.


Boyut: 12.97 mb.


Filetram

veya
Wupload

veya
Turbobit
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

retis
Cevap
5
Görüntüleme
1K
Nicotine34
retis
Cevap
0
Görüntüleme
754
retis
retis
Cevap
2
Görüntüleme
764
legolas29
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt