Clean Master Phone Boost v5.8.3 build 50832148 (Android Sistem Temizleme)

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Basit, Eksiksiz ve Güvenli olan Clean Master, Cheetah Mobile tarafından geliştirilen dünyanın en çok indirilen Android iyileştiricisi, bellek & hız güçlendiricisi, ve güvenlik/antivirüs takımıdır. Cihaz performansını geliştirmede, gereksiz ve spam dosyaları kaldırmada, kötü amaçlı yazılımlara, trojanlara ve virüslere karşı korumada eşsizdir.

Yenilikler:
1. Tarama yapma ve gereksiz dosya temizleme hızı iyileştirildi (Yeniden!)
2. Yüzen Widget daha büyük ve düzgün görünüm için yeniden tasarlandı
3. Yüzen Widget'ta hava durumu özelliği daha anlaşılır olması için yeniden tasarlandı
4. Uygulama Yöneticisi'ndeki "Kaldır" sekmesi uygulamalarınızı daha kolay kaldırmanız için yeniden tasarlandı
5. Uygulama Yöneticisi > Kaldır sekmesine benzer uygulamaları kategorize etme özelliği geldi. Bu klasörü anasayfandan da ekleyebilirsin

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: mesut1979 ve Gönüldaş
Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Arkadaşım paylaşımlar güzel teşekkürler daha faydalı olabilecek uygulamalar var mı?
 
  • Beğen
Tepkiler: ANIL
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt