Çinmalı tlfon alacağım eniyisi hangisidİr benn97 düşünüyrum fyat yazarsanz sevİnirm(CİDDİ ALICIYIM)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baskentkral

Üye
    Konu Sahibi
Çinmalı tlfon alacağım eniyisi hangisidİr benn97 düşünüyrum fyat yazarsanz sevİnirm(CİDDİ ALICIYIM)
SİZCE EN İYİ ÇİN MALI TELEFON HANGİSİDİR TELEFON ALACAĞIM İYİ BİR ÇİN MALI TELEFON SATACAK OLURSA BANA ULASSIN FİYAT UYGUN BULURSAM VE HOSUMA GİDERSE NEDEN ALMAYIM??

LÜTFEN CİDDİ OLAN ARKADAŞLAR MSJ ATSIN :oke:

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
arkdaşım bi ara bende bakıyodum world mobile w97(n97) 400 tl civarında onu alacağına 50 tl daha koy 5800 yada 350 tl ye 5230 al bence hem parçalarını bulman kolay olur 5230 o kadar pahalı bir telefon deil hem interneti de hızlı
eğer illa çin malı alcam diosan trident al biz 1 senedir vt2 kullanıyoruz hala taş gibi

baskentkral

Üye
    Konu Sahibi
ben dokunmatik tv li ve wifi li tel almayı düşünüyorum tridentin öle bi telefonu varmi

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Hiç bulaşma çin malına şahsi görüşüm :oke:

baskentkral

Üye
    Konu Sahibi
aranızda telefoncu yoqmu n 97 satan :off:

mak.muh.

mak.muh.

Üye
bence bırak arkadaşım çin malı nokiaları illa çin malı düşünüyosan markalı al arkadaşım trident anycool myphone gibi en fazla 300e çok güzel telefonlar bulursun hemde 2 yıl garanliti

CiqLeT

CiqLeT

Üye
haklısın ama o kadar da kötü değil çin malı n 97 ler almayı düşünüyorum ama fiyat yazan yoq:ağlarım:

170 - 190 lira arası bulurum kendin araştırırsan 160 170 liraya da bulursun pm at yardımcı olayım bulamazsan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt