Çinli Hackerlar ABD ye Saldırdılar...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Çinli Hackerlar ABD ye Saldırdılar...
Geçtiğimiz günlerde bir grup Çin`li Hacker ABD Network’larina saldırılar düzenlemiş ve başta Pentagon olmak üzere bir çok devlet sistemi hedef alınmıştı. Bunun üzerine başlatılan soruşturma Çin Devlet yetkililerine kadar uzadı ve Çin devleti bir rapor yazarak basınla paylaştı.


Çin Devlet Sitelerine yapılan saldırılar hakkında rapor yazan ve bunu basınla başlasan Devlet yetkilileri Pentagon ile aralarinda bir sorun olmadiğini söylediler. Çin’li Hacker’larin ABD Devlet Sistemlerine(Network)larina saldırmalarinda devletimizin bir izni ya da bilgisi yoktur dediler.

Kaynak: Reusters Haber Ajansı ( Washington )
 


CooL'n'Quiet

Üye
çinlilerden beklenir abi...
 

ibrahimcay1

Üye
abi daha neler yaparlardı herifler ama acımıslar heralde...:)
 
DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
çince bilen warsa şu adamlarla irtibata geçelim şu denyoların Turklerle ilgili actıı siteyede bi el atsınlar oldu olacak :)
 
Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
yaw adamlar iyi yapmıslır....delmiraya katılıyom
 
cllgr

cllgr

Üye
niye öyle yapmışlarki,daha kolayı vardı hep beraber zıplasalardı ya.o zaman abd deprem oluyormuş.abd lilerin en büyük korkularından biriymiş bu.ilmende mümkünmüş bi gazetede okumuştum yanılmıyorsam..bu korku onlara yeterdii. ;)
hıı zıplarız ha.... ona göre ... dyorlarmış düşünebiliyormusunuz...daha neler duyacagız...
 
Caine

Caine

Üye
bencede dua etsinler :rolleyes: daha bu abd nin japonlardan ve çinlilerden çekecekleri var. düşünsenize adamlar ırakta savaş halindeyken bir yandanda korenin amerikaya saldıracağını hesap edip o yana asker yığmışlardı. onlardan daha çok korkuyorlar :DD
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt