Çin'de Mağara Okul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi


Çin'deki ekonomik patlamada sorgulanacak bir taraf yok. Her gün daha da etkileyici binalar yapılırken doğru düzgün okulu olmayan bölgeler de var. 'Mağarada' anlamına gelen Dongzhong, Çin'in Miao kasabasında yer alan bir ortaokul. Bu öğrenim kurumunun tuhaf tarafı, binlerce yıl önce rüzgâr, yağmur ve depremlerin etkisiyle bir dağın içine işlenmiş dev bir mağaranın içine kurulmuş olması. Yerlilerin bir araya getirdiği malzemelerle oluşturulan bu okulda çocukları koruyan tek şey soğuk mağara duvarları. Görüntüdeki fotoğraflar Kasım 2007'ye ait ancak bu okul hâlâ faaliyet gösteriyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: catalfleg ve jackalx_06
jackalx_06

jackalx_06

Üye
çok ilginç yahu, eline saülık.
 
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
:oke:
 
PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
allahım ya adamlara bak gidin adam gibi bi yere okul yapın
 
catalfleg

catalfleg

Üye
ilginç..
 
Godfather

Godfather

Üye
çinlilerin mağrada iş yaptıklarını ilk defa duyuyorum :ehe
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt