Çin, yeni kopya cebiyle imkansızı başardı...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
Çin, yeni kopya cebiyle imkansızı başardı...

İşte Çinlilerin Android ve Blackberry'yi buluşturan cebi!

Asla bir araya gelemeyecek ikili, Çin'den gelen bu cepte birleşti: İşte karşınızda en son kopya cep.

Çinliler her geçen gün ünlü markaların benzerlerini yapma konusunda kendilerini daha da geliştiriyorlar. Çoğu Çinli üretici markaların benzerlerini üreterek içerisine de sahte işletim sistemleri yerleştiriyor ama bu kez orijinalliğe bir adım daha yaklaştılar. Broncho ekibinin yeni ürettiği Broncho A1 adlı telefon görünüş olarak benzersiz olmasa da, en azından içinde yüklü olan Android işletim sistemi gerçek.

Broncho A1'in üretimi esnasında görünüşü konusunda Blackberry Storm'dan "esinlenilmiş". 600 MHZ işlemci, 3.2 inçlik dokunmatik ekran ve 3.2 MP kameraya sahip olan Broncho A1'in ayrıca GPS, WiFi, FM radyo özellikleri de var. Android 1.5 işletim sistemi yüklü olan A1'in belleği ise 128 MB. A1'in özellikleri hiç de fena değil ama 128 MB'lık bellek uygulamaları çalıştırmak konusunda biraz yetersiz kalabilir.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Bunlar daha neler yapıcak acaba

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten çok ilginç adamlar daha yaygın olmadan neredeyse çımadan sürümü bulup kopyalıyorlar. :=)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kopya ile uğraşacaklarına kendileri yeni cep üretseler yaa..

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
Aslında dediğin de doğru ama şunu kabul etmek gerekir ki adamlar bulup aynısını kopyalıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt