Çin Nokia E71 Almadan önce okuyun.... (Çift hatlı Wireless SİZ)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

can12370

Üye
    Konu Sahibi
Çin Nokia E71 Almadan önce okuyun.... (Çift hatlı Wireless SİZ)
Merhabalar, geçen haftalarda internette bir siteden NEKACELL e ait bir dükkandan çin üretimi Nokia e71 aldım. Fakat gelen ürün özellikleri ile internette yazanların alakası yoktu.

Eğer çift hatlı çin E71 alıyorsanız,
1-JAVA desteği yazıyorsada siz inanmayın, sudoku bile kuramazsınız bu makineye.
2- Şarj süresi 180 saat gidiyor yazar ama şarj cihazı ve bataryası bozuk gelebilir. 8 lira kargo öder yollarsınız şarj cihazı yenilenir ve yeni gelen batarya 1 gün gitmez yine. Arar sorarsınız internette böyle yazmıyodu diye bir yanlışlık vardır orjinali bile 180 saat gitmez derler.

Evet 180 saat uçuk bir beklenti ama insan isterki en azından gün içinde şarj etmek zorunda kalmayalım telefonu. Yani 1 gün idare etsin. Gidersiniz orjinal batarya almaya 25 liradır ve 3 gün gider. Yani diyeceğim şudur:

1- Yazılanlara inanmayın alacaksanız kullanan birini bulun sorun
2- 90 liraya aldığınız cihaza 25 liralık batarya alabilme gücünüz olsun...

Ve bu cihazı bu firmadan 1 yıl garantili olduğu için aldım. Yetkili bayan gayet nazikti, cihazı uzun süre şarjı giden başka bir telefon ile değiştirmek isterseniz ekranınızda olmayan bir çizik yüzünden değişim konusunda reddedileceksiniz ama :) teşekkürler nekacell...

can12370

Üye
    Konu Sahibi
Nekacelldeki bayanın tavrı kibardı demiştim ama ikinci aramamda tavırlar birden değişti, "daha önce sizle konuşmuştum" deyince birden küfür edercesine tehditkar konuşmaya başladı.:angry: bu firmadan alışveriş yapmayın

nuko1950

nuko1950

Üye
Nekacelldeki bayanın tavrı kibardı demiştim ama ikinci aramamda tavırlar birden değişti, "daha önce sizle konuşmuştum" deyince birden küfür edercesine tehditkar konuşmaya başladı.:angry: bu firmadan alışveriş yapmayın
bendende sakın almayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt