çin mallarına dikkat *önemlidir*


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
darülmendep

darülmendep

Üye
    Konu Sahibi
ÇİN MALLARINI BOYKOT EDELİM!

Çin nüfusunun 2 milyara yaklaştığını hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla işsizlik had safhada ve Çinli işçiler, fabrikalarda karın tokluğuna çalışmayı kabul ediyor. Bu da Çin'de üretilen ürünlerin, dünya pazarına ucuz fiyatla ve kaçak yollarla kendilerine yer bulması anlamına geliyor. Kesinlikle sağlıksız olan bu mallar ülkemize de kaçak yollarla getirilip ucuz fiyattan insanımıza satılıyor.
Bu malları almamanızı ister Çin'deki kardeşlerimize yapılanları anlamanızı umuyorum.
 
  • Beğen
Tepkiler: sukut_7568, asddsa12 ve Lord_oF_Dark
serseri027

serseri027

Üye
eveetttt kardesım haklısın valla
 
Odysseus

Odysseus

Üye
Aynı konuyu farklı yerlere açmanıza gerek yoktur. Gerekli cevap diğer konunuzda verilmiştir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt