çin malı iphone comport veya uart yardım

• 22 Ekim 2010
  • 2423 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Selam arkadaşlar bu sitedekiş tüm konuları okudum ve benim sorunuma çözüm olacak bir cevap bulamadım sorunum şu çin malı bir iphone aldım usb kablosunu taktığımda sadece sarj ediyor ama çıkması gereken menu çıkmıyor yani com bağlantısı yapamıyorum denemediğim kod kalmadı bakmadığım yer kalmadı o menuyu çıkartamıyorum sizinde elinizde işe yarayacak bir kod varsa paylaşın lütfen.. telefon barkodunda model:e-i9+++ yazıyor telefonun arka kısmında phone 32 gb multicolorued mobile high resolotion digital camera phone yazıyor ve onların altında 3 tane simge var CE FC CCC BENZERİ ÜÇ SİMGE UMARIM AKLINIZDA BİR FİKİR OLUŞMUŞTUR

Yazan: medenicesaret
  2. aynı sorun bende de var.Kabloyu takıyorum şarz da etmiyor ama kablo çalışıyo başka bi çakma iphone da denedim.ve denemediğim kod kalmadı.Pc ye bağlayınca telefonu pc de usb aygıtı tanınamadı falan diyo.yarım edin lütfeeen

3. tellerin tanınması için driver yüklemek gerekiyo olabilir başka bi baslık altında bu konu açıldı

4. driver i tanıtmalısın ama tanıtsanda olmuyor çünkü bu modelleri kabuledecek pc suite yok

5. aynı sorun bende de vaar arkadaşlar kablodan kaynaklanıyor o sorun kabloyu degıstırmeyı deneyın cunku benım eskı kablomda sorun yoktu kopunca yenısını aldım ama yenısı de tanımıyor telefonu

6. arkadaslar bılgısayarınıza usb2.5 yukleyın

7. compeq sitesinde veya anycoolforum telin kendi java dosyası var buralardan araştırın mutlaka bulursunuz sizdeki silinmiş olabilir .. Birde telefonun alt kısmında reset düğmesi var oraya kürdan gibi bişiyle tıklayın resetlesin

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 11:41