çin malı iphone comport veya uart yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

medenicesaret

Üye
    Konu Sahibi
çin malı iphone comport veya uart yardım
Selam arkadaşlar bu sitedekiş tüm konuları okudum ve benim sorunuma çözüm olacak bir cevap bulamadım sorunum şu çin malı bir iphone aldım usb kablosunu taktığımda sadece sarj ediyor ama çıkması gereken menu çıkmıyor yani com bağlantısı yapamıyorum denemediğim kod kalmadı bakmadığım yer kalmadı o menuyu çıkartamıyorum sizinde elinizde işe yarayacak bir kod varsa paylaşın lütfen.. telefon barkodunda model:e-i9+++ yazıyor telefonun arka kısmında phone 32 gb multicolorued mobile high resolotion digital camera phone yazıyor ve onların altında 3 tane simge var CE FC CCC BENZERİ ÜÇ SİMGE UMARIM AKLINIZDA BİR FİKİR OLUŞMUŞTUR

KadiRKY

Üye
aynı sorun bende de var.Kabloyu takıyorum şarz da etmiyor ama kablo çalışıyo başka bi çakma iphone da denedim.ve denemediğim kod kalmadı.Pc ye bağlayınca telefonu pc de usb aygıtı tanınamadı falan diyo.yarım edin lütfeeen

safakmüge

Üye
tellerin tanınması için driver yüklemek gerekiyo olabilir başka bi baslık altında bu konu açıldı

gercegigor

Üye
driver i tanıtmalısın ama tanıtsanda olmuyor çünkü bu modelleri kabuledecek pc suite yok

spook

spook

Üye
aynı sorun bende de vaar arkadaşlar kablodan kaynaklanıyor o sorun kabloyu degıstırmeyı deneyın cunku benım eskı kablomda sorun yoktu kopunca yenısını aldım ama yenısı de tanımıyor telefonu

falcon535

Üye
arkadaslar bılgısayarınıza usb2.5 yukleyın

helim3461

Üye
compeq sitesinde veya anycoolforum telin kendi java dosyası var buralardan araştırın mutlaka bulursunuz sizdeki silinmiş olabilir .. Birde telefonun alt kısmında reset düğmesi var oraya kürdan gibi bişiyle tıklayın resetlesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt