çin malı iphone 4 yardım

• 15 Kasım 2010
  • 3684 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. çin malı iphone 4 aldım.görüntü olarak orjinalinden ayırmak zor.internete wifi ile bağlanabiliyorum.dokunmatik ekranı iyi sayılır.video yüklüyorum ancak izleyemiyorum.internetten video izleyemiyorum ve bazı sitelere giremiyorum.ekranı yatay kullanamıyorum.sorunlar biraz fazla oldu gibi ama aleti görseniz sanki bütün bunları aşacak gibi duruyor ancak ben yapamıyorum.yardımcı olacak arkadaşa şimdiden teşekkürler,isterse aynısından tedarik edebilirim ben 150 ye aldım.iletişim romus_32@hotmail.com.

Yazan: trapper32
    selorohat ve balyoz61 bunu beğendi.
  2. aynı sorun bendede var

3. bendede var oyun yükleyemiyorum

4. Bilindiği üzere bazı Çin malı telefonlarda Java sistemi bile mevcut değil, telefonunuza uygun Java programları eğer telefona kurup kullanamıyorsanız telefonunuzun Java desteği yoktur demektir, Adobe Flash videoları izleme konusuna gelince, Adobe firması Java telefonlar için malesef FLV oynatıcı desteği daha sunmadı bu yüzden malesef izleyemiyorsunuz Bolt yada Opera tarayıcıları yükleseniz dahi izleyemezsiniz, ancak siteden telefonunuza download edip Localden izleyebilirsiniz.

5. mesajıma cevap verdiğin için teşekkürler.ancak bu video izleme konusunda ne yapabilirim anlayamadım.bilgisayarda iyi değilim.açıklarsan sevinirim.

6. Şöyle anlatayım internet üzeri medya oynatıcı şirketlerinden biri olan Adobe firması, Android ve Os işletim sistemi kullanan telefonlar için medya uygulaması çıkardı bu işletim sistemi olan telefonlar rahatlıkla internet üzeri videoları izlemekte, ancak yine Adobe firması Java tabanlı işletim sistemi olan cep telefonları için medya oynatıcısı sunmadı bu yüzdende Java tabanlı cep telefonu kullananlar internet üzeri videolara erişememektedir, çare olarak cep telefonunuza Opera 5.1 yada Bolt 2.3 internet tarayıcılarından indirin bu tarayıcılar üzerinden izlemek istediğiniz video sitesine girip, videoyu telefonunuza download ederseniz videoyu online olarak değilde telefonunuza indirip seyretme imkanınız mevcut olur.

7. dostum iphone 4(trident t 1000) aldım sesi o kadar iyi değil ama başka bir problemi yok.nasıl oyun yüklerim?(javası var)

8. www.getjar.com adlı internet sitesinden telefon modeline uygun (telefon modelini sitede bulamazsın ancak telefonunun wi-fi bağlantısıyla yukarıdaki siteye girip J2ME kategorisini seçerek) uygun program Javalarını indirebilirsin.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 05:18