Cim Bom'a Paşa engeli: 2-1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kdr05

Kdr05

Üye
    Konu Sahibi
Cim Bom'a Paşa engeli: 2-1
[h=2]İkinci yarının açılış maçında Kasımpaşa, Galatasaray'ı 2-1 yenmeyi başardı. Kasımpaşa'nın golleri İbricic (28) ve Viudez'den (50) geldi. Galatasaray'ın tek golünü Johan Elmander (18) kaydetti.[/h]

Spor Toto Süper Lig'de ikinci yarının açılış maçı, Galatasaray ile Kasımpaşa ekiplerinin mücadelesine sahne oldu. Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu'nda oynanan mücadeleyi Kasımpaşa 2-1 kazanmayı başardı. Ev sahibi ekibe galibiyeti getiren golleri 28. dakikada Senijad Ibricic ve 50. dakikada Tabare Viudez kaydetti. Galatasaray'ın tek golü 18. dakikada Johan Elmander'den geldi. Özellikle Tabare Viudez'in kaydetmiş olduğu gol izleyenleri mest etti.

Galatasaray mücadelenin ilk yarısına etkili başladı. 18. dakikada sahneye çıkan suskun golcü Johan Elmander ile öne geçen Galatasaray, bu üstünlüğünü uzun süre koruyamadı. Kasımpaşa'nın devre arasında Gaziantepspor'dan transfer ettiği Senijad Ibricic, 28. dakikada süper bir gole imza attı ve Kasımpaşa'nın beraberlik golünü kaydetti. Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve mücadelenin ilk yarısı 1-1 sona erdi.

Edin Dzeko takipte

Galatasaray'ın uzun süre ilgilendiği fakat transferinden sonuç alamadığı Edin Dzeko, kişisel twitter hesabından milli takımdan arkadaşı olan Senijad Ibricic'in attığı golü kutladı.

İkinci yarıya etkili başlayan taraf Kasımpaşa ekibiydi. Kalu Uche, Özer Hurmacı ve Tabare Viudez ile Galatasaray savunmasını yıpratan ev sahibi ekip, aradığı golü 50. dakikada Tabare Viudez'in mükemmel golü ile buldu: 2-1. Ceza sahası dışından yaptığı müthiş vuruşla Muslera'yı avlayan Uruguaylı futbolcu Kasımpaşa'yı öne geçiren gole imzasını attı. Galatasaray yediği golden sonra tüm hatları ile hücum etmeye başladı. Durum böyle olunca Kasımpaşa, Kalu Uche ve Viudez ile önemli kontrataklar geliştirdi. Özellikle Kalu Uche birçok kez golle burun buruna geldi fakat bu pozisyonları değerlendiremedi. Mücadelenin geri kalanında başka gol olmadı ve Kasımpaşa, lig lideri Galatasaray'ı 2-1 yenmeyi başardı.

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Liderliği kaybedebilir galatasaray.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
keyifsiz bir maçtı. İkinci yarı Galatasaray yok gibiydi. Sabri Dany Semih Riera hepsi çok iyiydi

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Kasımpaşa iyi oynadı, onların hakkıydı zaten. Bizim liderlik tehlikeye girdi, haftaya beşiktaşı kesin yenmemiz lazım...

CABBAR

CABBAR

Üye
Saçma bi maç oldu. Kasımpaşa fazlaca faulle oynadı. Hakemde bazı pozisyonlarda hatalıydı. Iki takımda kötüydü kasımpaşa kötünün iyisiydi kazanan o oldu. Haftaya beşiktaş maçı böyle giderse zor.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Beşiktaş maçını kesin kazanırız şimdiden söylüyorum bunu. Fatih terim bir hafta boyunca ayar çeker bu takıma. haftaya da kazanamazsak liderlik gider. yani kesin yenmemiz lazım ve yeneceğiz. Beşiktaşlı arkadaşlar alınmasın, sinirlenmesin. bu benim yorumum, benim düşüncem (:

CABBAR

CABBAR

Üye
Beşiktaş maçını kesin kazanırız şimdiden söylüyorum bunu. Fatih terim bir hafta boyunca ayar çeker bu takıma. haftaya da kazanamazsak liderlik gider. yani kesin yenmemiz lazım ve yeneceğiz. Beşiktaşlı arkadaşlar alınmasın, sinirlenmesin. bu benim yorumum, benim düşüncem (:

Inşallah diyelim Ama umut vermiyor takım. Afrika kupası da her sene belimizi büküyor böyle. Ne sağ bek var ne sol kanat.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Inşallah diyelim Ama umut vermiyor takım. Afrika kupası da her sene belimizi büküyor böyle. Ne sağ bek var ne sol kanat.
Aynen Afrika kupası bizi mahvediyor. bu sene tek isteğim defansın toparlanması. gerçekten zor durumda takım. Ama GALATASARAY bu GALATASARAY varsa Umut da vardır. :)

ssercan

Üye
Bugün ki mağlubiyette Sabri'nin hatasi yok ama adamda uğursuzluk var ne zaman oynasa puan kaybediyoruz.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Oh thanks God (L)

Preadox

Üye
kasımpaşa kadr ballı takım görmedm valla :ah

Preadox

Üye
hakını yemem ama çok pozisyon kaçtı

CABBAR

CABBAR

Üye

Sabri bugün güzeldi

Öyle hatalı değildi. Yalnız şampiyonlar ligindeki rakip uçuyor. Schalke gerçekten güzel oynuyor hannover'ı 4-3 yeniyor. Bizim derhal toparlanmamız lazım

Kdr05

Kdr05

Üye
    Konu Sahibi
Transfer şart. Umarız bu mağlubiyet transfer için iyi bir sinyal vermiştir yönetime.

Türe

Türe

Üye
:ehe geçmiş olsun

Türe

Türe

Üye
Keske 3 kere yazmayaydin abi :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt