Çıldırmadan tekrar Help Me S.O.S YARDIM ne varsa

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Çıldırmadan tekrar Help Me S.O.S YARDIM ne varsa
Ya değerli arkadaşlar 3GS 5.0.1 im var ekranda elimi kaydırdığımda müzik çalar açılıyor...telefon jb li buna neden olan şey nedir activator vardı o dur dedim kaldırdım yok sbsettin gi kaldırdım gene olmadı NEDEN bu oluyor

azrock

azrock

Üye
Ya değerli arkadaşlar 3GS 5.0.1 im var ekranda elimi kaydırdığımda müzik çalar açılıyor...telefon jb li buna neden olan şey nedir activator vardı o dur dedim kaldırdım yok sbsettin gi kaldırdım gene olmadı NEDEN bu oluyor

Çıldıracak bir durum yok.

Yüklediği başka bir tweak bunu yapıyor olabilir. En son yüklediklerinden başlayıp sırayla silip bul hangisi olduğunu. Ya da restore et, 5.1.1'e güncelle ve Absinthe ile baştan JB yap.

ayvazar

Üye
Yada activator tekrar yukle ekranda elini kaydirm ile ilgili bisey varsa onu duzeltmeye calis

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Activator u yeniden yükledim yine aynısı oldu 5.1.1 i de yüklemedim yükleyip yeniden jb yapip yeniden teek leri yüklemek de zaman alicak napıcam bilmiyorum cydia dan hangi tweek leri yükledigimi görebilirniyim acaba birde ona bakim

- - - Eklendi - - -

Activatör den kaynakliymiş kaldirdim suan bi sorun yok umarım olmaz tekrar teşekkürler...
Birde şu protube dan indirdiğim mp3 leri müzik lere atabilsem nys simdilik böyle iyi sorunsuz twek ler kullanmaniz dilegiyle
SAYGILAR.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt