Çıldırdılar! :D

• 13 Mayıs 2011
  • 292 Okunma
  • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ABD’li yıldız Diana Taurasi'nin G.Saray'a transferi F.Bahçeli taraftarları adeta çıldırttı.

Galatasaray Medical Park, büyük bir transfere imza attı. Sarı kırmızılı ekip, geçtiğimiz sezon Fenerbahçe forması giyen ABD'li yıldız Diana Taurasi'yi renklerine bağladı. Geçtiğimiz sezon ortası Fenerbahçe'den olaylı bir biçimde ayrılan milli oyuncu, birçok basketbol otoritesi tarafından dünyanın en iyi bayan basketbolcusu olarak gösteriliyor

Fenerbahçeli taraftarların sarı-lacivertli formayı giymesi için büyük bir çaba harcadığı ve uğruna çeşitli siteler aracılığıyla 'Geri dön' şeklinde kampanyalar yaptığı - daha sonra açılan siteleri kapatmak zorunda kaldığı - Taurisi artık sarı-kırmızılı formayı giyecek.

Taurisi'nin Galatasaray'a transferi Fenerbahçeli taraftarlar tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılanırken; çeşitli forumlarda şu yorumun yapılması dikkatlerden kaçmadı; "comebackdiana.com" dedik de, cimboma gel demedik."...

İşte bazı ve Fenerbahçe ve Galatasaraylı taraftarların çeşitli sosyal ortamlarda Diana Taurisi'nin Galatasaray'a transferi hakkında yaptığı yorumlar;

"Üzüldüğüm ve anlıyamadığım bir transfer... "

"Çok üzüldüm‚ Taurasi´ye bu hareketi hiç yakıştıramadım‚ beklemezdim ondan. "

"Yazık değmezmiş bıraktı gitti bizi"

"Fenerbahçe'den gelmesi daha da iyi olmuş kadın basketbolcu. adamlar ''her branşta başarı'' derken bizim sporcularımızı çalarak yapmadılar mı bunu?"

"Bize gelmesinden ötürü şok yaşayan fenerlilere gelsin; "sen ağlama diana'mam"***

"Gerçekleşmesi halinde adnan polat'ın fenere attığı yüzyılın golü olarak tarihe geçecektir. gider ayak iyide bir
    gol olur hani.

"Taurasi'nin kişiliği ve karakteri gerçekten sağlammış.
    fenerbahçe arkasında durmadı, sonra doping'li olmadığı anlaşılınca şirinlik yapmaya çalıştı ama nafile."

"Galatasaray icin gelmi
    s gecmis en iyi transferlerden birisi olmustur, fenerbahce'ye donmeyip galatasaray'a donmesi transfere ayri bir guzellik katmistir."

:d::d::d::d:

Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/10/2018 - 10:19