çıkma Teklifi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
çıkma Teklifi?
<span style="font-family:Comic Sans Ms">Çıkma Teklifi

Bu kadar bilgiyi almış olmanız kızın sizinle çıkması için yeterli değil.Çünkü daha kız sizin ondan hoşlandığınızı bile bilmiyor.Bunu kıza bir şekilde sölemeniz lazım.Ama nasıl?Tabi ki bizden.Şunu sakın unutmayın çıkma teklifi olayın en önemli kısımlearından biridir.Siz kızı ne kadar tavlarsanız tavlayın,kızın üzernde ne kadar büyük bir imaj bırakırsanız bırakın kıza doğru yerde,doğru zamanda ve doğru şekilde çıkma teklif edemezseniz olayınız biter.O yüzden bu bölümü çok ama çok dikkatli okuyun.

Bir kere en başta bilmeniz gereken şey kızların daima sürü halinde dolaşan yaratıklar olduklarıdır.Ve en baştada söylediğimiz gibi kızların en büyük korkusu arkadaşlarının alay konusu olmaktır.O yüzden çıkma teklif edeceğiniz kızı mutlaka yanlız başına yakalamalısınız.Ama bunlar tuvalete bile birlikte giderler. O yüzden bir şekilde kızı sürüden ayırmanız lazım.Bunu nasıl yapacağınıza gelince:

Önce kızın yanına gidin,her zamanki klasik muhabbetinizi yapın.Ve kıza "Seninle biraz konuşmamız lazım" diyin.Bu cümlenin Türkçeye tam çevirisi "Benimle çıkarmısın?" dır.Bütün kızlar bunun ne anlama geldiğini bilir ve kız eğer konuşalım derse olay bitti.Çıkıyorsunuz.Ama kız "Ne konuşcaz?" diye bir soru sorarsa daha kızı tavlayamamışsınız demektir.Sakın o gün çıkma teklif etmeyin.Biraz daha uğraşmanız lazım.Kurallarımızı baştan okuyun.Ama kızla konuşmanız lazım.Hemen ikinci kuralımızı uygulamaya sok ve başla uydurmaya:"Ahmet&#39;e bugünlerde noluyor anlamıyorum.Bana çok soğuk davranıyo.Sence ne yapmalıyım" diye bir soru yöneltirseniz kız asla kıllanmayacaktır.Kız sizi dinlemek için suratınıza salak salak bakmaya başlamışsa konuya başlayabilirsiniz demektir.Burada yeri gelmişken uyaralım:Kızı ikna etmeniz gerekebilir ve bu soruyu aynı kıza ikinciye sorma şansınız yok.O yüzden özellikle liseli arkadaşlar için söylüyoruz:Kıza çıkma teklif edeceğiniz zaman ikinizinde vakti geniş olmalı.Yani 5 dakkalık tenefüste olacak bir iş değil.Liseli arkadaşlar öğle tatilinde yada okul çıkışı bu işe kalkışsalar kendileri açısından çok daha iyi olur.Neyse,Kız sizden bir şeyler anlatmanızı bekliyor.Zaten kızda biliyor o sırada sizin ne söyleyeceğinizi ama salaklıklarından kaynaklanan bir şey olsa gerek bunu mutlaka sizin sölemeniz gerektiğini düşünürler.Bu esnada sakın panik yapmayın. Direk olarak "Benimle çıkar mısın?" demek aptallağına ise hiç ama hiç kalkışmayın.Kızın çıkacağı varsa da çıkmaz.Şimdi derin bir nefes alın ve kıza dönüp aynen şunları söyleyin,sakın değiştirmeyin.Bugüne kadar bu durumdayken bu cümleleri sarfettiğimiz hiçbir kız bize hayır demedi."Bak Ayşe(tabiki Ayşe ismi burda örnek bunu değiştirceksiniz )) sana uzun zamandır söylemek istediğim çok önemli bir şey var.Ben aslında çok uzun zamandır senden hoşlanıyorum.Benim küçük dünyama renk getirdin.İnan hiçbir kız bugüne kadar beni bu kadar etkileyememişti.Benimle romantik,çılgın,ve bir o kadar da zevkli bir ilişki yaşamaya ne dersin?İkimizinde çok mutlu olacağından eminim." Bunları duyan kız size mutlaka ama mutlaka "Aaa,inanamıyorum çok şaşırdım yani hiç beklemiyordum" şeklinde karşılık verecektir.İnanmayın kesin triptir.Başta da söylediğimiz gibi kız zaten sizin ona ne soracağınızı başından beri biliyordu. Neyse,şimdi eğer bu kızın size hemen cevap vereceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.Kız size burda kesinlikle "Biraz düşüniyim." diyecektir.Peki düşün diyin.Çünkü kızlar asla "hayır" diyecekleri erkeklere bu şekilde davranmazlar. Kızın eve gidince ne düşüneceği ise size kalmış.Yani kız burda "düşüniyim" dedi diye düşünecek sanmayın.Kızın eve gidince sizi düşünmesini sağlamak sizin göreviniz.Peki bunu nasıl yapacaksınız?Onu da açıklıyoruz.

Kızlar bu lafı dediğimiz gibi sadece çıkmak istedikleri erkeklere söylerler. Ama kız "düşiniyim" dedikten sonra size gelip "Ben düşündümde arkadaş olarak kalmamız ikimiz içinde daha iyi olur" diyorsa bunun sebebi sizin kızı düşünürken yanlız bırakmış olmanızdan başka bir şey olamaz.Öyleyse neymiş?Kız bizimle çıkıp çıkmayacağını düşündüğü sırada yanlız bırakmayacakmışız.Kızın bu süreyi istediği kadar uzatma hakkı vardır.Ama bu süre genellikle 3 gün ile 1 hafta arasında değişir.Şimdi gelelim sizin bu süre içerisinde yapmanız gerekenlere. </span>

hidayet

hidayet

Üye
hayatım boyunca kimseye çıkma teklif etmemiştim ama bir kız vardıki beğendiğim ona teklif etmeyi düşünmüştüm kendimce bir gün kararlaştıracaktım ve ona o gün hoşlandığımı söyleyecektim ama o benden önce davranıp bana seni seviyorum deyip elimi tutmuştu o kadar iyi bir kız ki anlatamam

ozkanak

ozkanak

Üye
devamı nerede ...

..::Riddick::..

Üye
Valla üni yıllarım aklıma geldi olay yukardaki gibi gelişti denebilir, kız "ne konuşcaz ?" dedi ben ne demiştim hatırlamıyorum....ama son paragraftaki gibi "Düşünmem lazım " da dedi

Bu tür şeyler belki lisede, orta okulda olabilir ama artık biraz yaş ilerledikçe bence başka taktik gelişmeli çünkü "Pardon biraz konuşabilirmiyiz ?" cümlesinin ardında yatan manayı kızlar artık çakıyo

depresif

Üye
Ya hocam arkası yarın dizisini bırak seviyorsan hiç zaman kaybetme anında dakkasında olaya gir sonra çok pişman olursun ben iki defa aynı hatayı yaptım.Hatta biri ağladı daha 2 hafta öncesine kadar seni bekliyordum ama artık başkasıyla çıkıyorum deyince kafayı yemiştim.Yani zaman zemin ayarlayayım şimdi olmaz romantik mekan olsun bu gün olsun yarın olsunu bırakıcan duygularının gerçekliğine inanıyorsan direk seni seviyorum gel senle ikimizi yaşayalım diyecen bitecek

tolga_1905

Üye
Boş işLerLe uğraşmam TEK AŞK GALATASARAY

kurt bey

kurt bey

Üye
hiç unutmam kız arkadaşıma makyaj yapma dedim ertesigün ayrıldık

kızları anlamak zor valla

Üye
Kizların belirli soruları var , Saçım nası olmuş ? , Üstümdekini yeni aldım yakışmış mı ? vs.. Bunlara mümkünse "Süper olmuş", "acayip yakişmış" şeklinde cevap verin

tofy

Üye
<div class='quotetop'>(..&#58;&#58;Riddick&#58;&#58;.. &#064; Dec 8 2005, 10&#58;53 AM) [post=224391]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Kizların belirli soruları var , Saçım nası olmuş ? , Üstümdekini yeni aldım yakışmış mı ? vs.. Bunlara mümkünse "Süper olmuş", "acayip yakişmış" şeklinde cevap verin
[/b][/quote]
çok güldüm aslında bazen hemcinslerimi bende anlamıyorum kimisi yok bana karışmamalı diyor ama bakıyorum zaman geçince beni hiç kıskanmıyor hiç birşeyime karışmıyor beni sevmiyor diyor..
kimiside bana karışmalıki ben sevdiğini hissedebileyim diyor ama bir bakıyorum çok bunaldım çok karışıyor diyor..
süper olmuş desenizde ,,,diğer kıyafeti yada saçıyla kıyaslamanızı isteyecek ve oradan muhakkak kızacak birşey bulacaklardır benden söylemesi.. ayy inanmıyorum hemcinslerim hakkında konuşmaya başladımm
bu arada benimle çıkar mısın kelimesini bayanlar artık sevmiyor çok itici buluyor bence bir bayanı etkilemek istiyorsanız istikrarlı ve kararlı olduğunuzu gösterin artı güven verin o zaman çıkma işini yarılarsınız

FrontmaN

FrontmaN

Üye
İşin giriş kısmı gerçekten zor ama bu bölümü atlattıktan sonra olay çorap söküğü gibi geliyor.

tolga_1905

Üye
AkLı oLan bu boş işLerLe uğraşmaz Paran varsa En kraLı peşinde koşar. Paran yoksa zaten istersen beckham ol hiçbiri dönüpte bakmaz. iş parada bitiyo PARA PARA PARA

HİÇ İŞİM OLMAZ GERÇEK AŞK GALATASARAY

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
"benimle çıkar mısın?" "nereye?"

doğal olun arkadaşlar

FrontmaN

FrontmaN

Üye
<div class='quotetop'>(tolga_1905 &#064; Dec 8 2005, 11&#58;40 AM) [post=224417]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
AkLı oLan bu boş işLerLe uğraşmaz Paran varsa En kraLı peşinde koşar. Paran yoksa zaten istersen beckham ol hiçbiri dönüpte bakmaz. iş parada bitiyo PARA PARA PARA

HİÇ İŞİM OLMAZ GERÇEK AŞK GALATASARAY
[/b][/quote]

İnsanların hepsi senini bildiğin gibi değil.Sen git cimbomla evlen o zaman.Abartmaya gerek yok.

tolga_1905

Üye
ALLAH HERKEZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

Haberci

Haberci

Üye
Parayla sevgi ve saygıyı satın alamazsın
Ama günübirlik kaçamaklar yapayım insanlar benim etrafımda kızların döndüğünü benden hoşlandıklarını göstermek hava atmak için yapılan samimiyetsiz ve sırf çıkar amaçlı girişimler tabii ki karşılığını bulacaktır ve bu tekliflere de kapısı açık insanlar olacaktır.Ama başta söyledik ya sevgi özveri ister sevgi anlayış ister sevgi Muhabbet ister Sevgi Sevgiyi ister... Gerisi zaten dediğin gibi yalan...

damadada

Üye
bayagı yararlı bılgıler vermışsın arkadsım ama bunu benımyasıtlarıma gorede uygulasan daha ıyı olur buarada yasım 23 kuralları bılseydım daha ıyı olurdu aşkımı tavlamam tam 2 sene surdu beyawwwwwwwww

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
tolga_1905 10 gün akıllandıracak seni diye düşünüyorum..

abuvice

abuvice

Üye
Güzel bir konu.. bana hiç düşüneyim diyen olmadı.. genelde arkadaş olarak görüyorum seni derlerdi.. 3 kişi hariç

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ben bunu biliorum yaf okumuştum hatta bu tamami diil bi bölümü...kız tavlama teknıkleri diye aşırı makara bişedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt