cihazınız ele geçirilmiş.5.0 sürümünde getirilen yeni bir güvenlik ilkesi

Sponsorlu Bağlantılar

hayalet91

hayalet91

Üye
    Konu Sahibi
cihazınız ele geçirilmiş.5.0 sürümünde getirilen yeni bir güvenlik ilkesi
cihazınız ele geçirilmiş.5.0 sürümünde getirilen yeni bir güvenlik ilkesi nedeniyle Knox,ele geçirilen cihazlarda kullanılamaz.bu yüzden s health i kullanamıyorum ve güncellemeleri alamıyorum beyler.daha önce root yapmıştım pişman değilim kurtulacaksam yine yaparım bunun bi çözümü yok mudur?

wrongroad

Üye
Rootladığından dolayı knox sayacı 1. Ve geri alınamaz. Knox 1 olduğu sürece o uygulamaları unut. Ama cihaz güncellemesi alabilirsin. Odin le orjinal yazılımı yükle

hayalet91

hayalet91

Üye
    Konu Sahibi
  1. Rootladığından dolayı knox sayacı 1. Ve geri alınamaz. Knox 1 olduğu sürece o uygulamaları unut. Ama cihaz güncellemesi alabilirsin. Odin le orjinal yazılımı yükle
    hocam zaten orijinal yazılım yüklü.knox tan kurtulamaz mıyım? cihazımın zaten garantisi yok.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Knox sayacını sıfırlayan uygulamalar var onu dene ama sayaç arttıysa bile güncelleme alman lazım eğer şu an root yoksa

wrongroad

Üye
Orjinal yazılım kurduktan sonra wipe yap. O zaman alıyor güncelleme varsa. Yada direk son sürümü kur odinle olsun bitsin. :)

hayalet91

hayalet91

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal yazılım kurduktan sonra wipe yap. O zaman alıyor güncelleme varsa. Yada direk son sürümü kur odinle olsun bitsin. :)
hocam sorun sadece güncelleme değil ki shealth de çalışmıyor.

wrongroad

Üye
Knox la alakalıyda unut onu :)

hayalet91

hayalet91

Üye
    Konu Sahibi
Knox la alakalıyda unut onu :)
hocam başka bir forum sitesinde arkadaş yardımcı oldu.site ismi vermek doğru mu bilmiyorum o yüzden msj yazacağım sadece:
Root yetkisi verilmiş dosya yöneticisi ile (tercihen es file manager ) system klasöründeki buld.prob dosyasını metin düzenleyici ile açıp ro.config.tima=1 yi bulun ve burada ki 1 i 0 yapın. Yani ro.config.tima=0 olarak değiştirin ve kaydetip kapatın dosyayı. Telefonu yeniden başlatınca s healt çalışacaktır.

eraygez82

Üye
Hocam bende de aynı sıkıntı var. Ancak eş explorera root yetkisi veremedim rootlamayi bir zahmet anlatirmisin. Sağol şimdiden.

hayalet91

hayalet91

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bende de aynı sıkıntı var. Ancak eş explorera root yetkisi veremedim rootlamayi bir zahmet anlatirmisin. Sağol şimdiden.
hocam root işi biraz çetrefilli daha önce uğraşmadıysan bence dokunma.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Bende yeni root attım. Yani king root gibi apk dosyalı rootlar işe yaramıyo. Bitek one click root var oda ücretli.
Bende bi dosyayı indirdim. Odin ile flasladım.. oldu..
Telefonum S5 6.0.1

xmustx

xmustx

Üye
Rootlu cihazda Lolipop destekli rom yüklenildiğinde (N9005 phronesis rom N5 V6.5) S health uygulaması kullanılabiliyor.Deneyip paylaşın..

lazye

lazye

Üye
hocam yalnız magisk diye bir muhabbet var kesinlikle shealt falan çalışıyor root falan farketmez onu söyliyim de

Üst Alt