Ciddiyet Lütfen


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Daha önce defalarca kez açıklamamıza ve hatta kendileri bu kadar çok istiyorlarsa bu transferin bedelini kulübümüze vermeleri şeklinde açıklamalar yapmamıza rağmen Pas Fotomaç Gazetesi ısrarla Eto'o yalanını sürdürmektedir. Bu oyuncunun İstanbul'a geldiği bir otele yerleştirildiği şeklindeki yersiz ve saçma senaryolardan artık vazgeçin ve gazeteciliğin ciddiyetine yakışır haberler yapın. Transfer yalanlarınıza artık bir son verin.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
 
canturgay

canturgay

Üye
millet neyin ne olduğunu biliyor zatenn;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt