Cia (rehberinizde Olmasa Bile Sizi Arayan Numaranın Kim Olduğunu Görün)

Sponsorlu Bağlantılar

1srsrmnyk1

1srsrmnyk1

Üye
    Konu Sahibi
Cia (rehberinizde Olmasa Bile Sizi Arayan Numaranın Kim Olduğunu Görün)
PROGRAMA İZİN VERIRKEN DIKKAT EDIN TELEFON NUMARANIZI DATABASEINE ALIYOR
IZIN VERMEDEN DE ÖZELLİKLERİNDEN YARARLANABILIRSINIZ

sizi arayan numara rehberinizde olmasa bile numaranın kime ait olduğunu gösteren übersonic bir program. dijital sarı sayfalar olarak düşünebilirsiniz. böylece örneğin normal bir numaradan arıyolar gibi görünen bankalara cevap vermeyebilirsiniz. telefon çaldığı an internete bağlanıp numaranın kime ait olduğunu bulduğu için o an karar verebilirsiniz cevap verip vermemeye. resmi kurum kuruluşlar işyerlerinin yanında artık kişilerin telefonlarını da gösteriyor. gün geçtikçe database i büyüyen bir program. spam numaraları biliyor, bunu size söylüyor. şimdiye kadar paylaşılmamış mı yoksa ben mi göremedim anlayamadım. search kısmına yazdığınız numarayı databaseinde varsa kime ait olduğunu da gösteriyor, bir nevi 118 bilinmeyen numaralar. ek olarak arama engelleme özelliği de var. bilinen spam numaraları ve belirlediğiniz kişi ve numaraları engelleyebiliyorsunuz. herkesin telefonunda olması gereken bir programcık bence.

indirme linki:

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: yakamoz1319

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler
tık.tl gibi reklam ve gereksiz dosya yüklemesi olan kısaltmalar yasaktır. Link değiştirildi

-Hokage-

-Hokage-

Üye
Numaranız veri tabanına alındıysa eğer ve silmek isterseniz :

numaranızı yazıp silin.

Unutmayın programın calısması için mobil verinin açık olması lazım. İnternet paketiniz yoksa TL niz gider .

celekesen

celekesen

Üye
bunlardan birini yüklemiştim reklam mesajlarından gına geldi.. tavsiye etmem.. :nono:

jeju

jeju

Üye
Bu reklamsız olan ve yedekleme yapan tam sürüm mü acaba ?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
böyle uygulamalara guvenilmez :no:

jatvalca

jatvalca

Üye
emeğe saygı teşekkürler fakat daha önceden bu tarz bir program yüklemiştim ama reklamdan kullanamamış ve silmiştim

ozkan1987

Üye
Gereksiz Asc Mobile care yi yükle sms ve arama özelliğinden sadece rehberi yap rehber haricinde kimse aramasın :D teşekkürler :D

bafrali046

bafrali046

Üye
Progam arayan kişinin kim olduğunu söylemiyo programı yükleyenlerden rehber paylaşımı için izin istiyo sizin aradığınız numara kimin rehberinde nasıl kayıtlıysa o şekilde karşınıza çıkarıyor
mesela ben bi arkadaşımı kırkayak diye kaydedip bu programdada rehber paylaşmaya onay verdiysem ve herhangi biride o numarayı yazarsa Kırkayak olarak çıkıyo

theas

Üye

İzin alınmadan uygulamanın veri tabanına alınanlar bence ayaklanmalı ve bu cia uygulamasının artık engellenmesi gerekiyor.
cia uygulamasından numaranızı yazısından yararlanarak kolayca silebilirsiniz.

Üst Alt