Chelsea ipten döndü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Chelsea ipten döndü
Chelsea ipten döndü!
Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde, Chelsea deplasmanda Bayern Münih'e 3-2 yenilmesine rağmen yarı finale çıkan taraf oldu. Maçın normal süresini 2-1 önde tamamlayan Chelsea, uzatma dakikalarında kalesinde iki gol gördü, ancak Londra'daki ilk maçı 4-2 kazanmanın semeresini tur atlayarak gördü.

Şampiyonlar ligi'nde Chelsea fırtınası esmeye devam ediyor. Mourinho'nun öğrencileri Barcelona'dan sonra kupanın bir diğer favorisi olan Bayern Münih'i de kupanın dışına itti. Almanya'nın Münih kentindeki Olimpiyat Stadı'nda yapılan ligin çeyrek final rövanş mücadelesinde, Almanya'nın FC Bayern Münih takımı, İngiliz rakibi FC Chelsea'yi 3-2 yenmesine karşın, İngiltere'deki ilk maçı 4-2 yitirdiği için lige veda etti.

Karşılaşmada Alman takımının gollerini, 65. dakikada Pizarro ve 90. dakikada Guerrero ile Mehmet Schöll kaydederken, İngiliz takımının golleri ise 30. dakikada Lampard ve 80. dakikada Drogba'dan geldi.

FC Chelsea'nin yarı finaldeki rakibi, FC Liverpool (İngiltere) veya FC Juventus Torino (İtalya) ekiplerinden biri olacak.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Güzel maçtı azerbeycan televizyasından seyrettim...

ardaca

Üye
bu maç yüzünden yatan iki kuponun hikayesi. biri 2 biri 0 oynuyo iki arkadaş. dakika 87 de 2 olan dakika 90+4 te 0 olan yani ikisi birden üzülüodu. ben de onlara üzüldüm vallaa. ikisi de bi maçla kaçırdılar 50 küsür ytl

keano

Üye
Originally posted by ardaca@Apr 13 2005, 10:39 PM
bu maç yüzünden yatan iki kuponun hikayesi. biri 2 biri 0 oynuyo iki arkadaş. dakika 87 de 2 olan dakika 90+4 te 0 olan yani ikisi birden üzülüodu. ben de onlara üzüldüm vallaa. ikisi de bi maçla kaçırdılar 50 küsür ytl
[post=30724]Quoted post[/post]​

karde$im yine duygulandim bak... :'(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...