Chelsea çıldırdı..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Chelsea çıldırdı..
Rus trilyoner Abramovich’in takımı, Barcelona’nın yıldızı Ronaldinho’dan vazgeçmiyor. İngiliz ekibi şimdi de bonservis için teklifini 144 milyon dolara çıkardı.

İtalyanlar iddia etti

Son iki yıl milyon dolarlık transferler yapan ve Avrupa’nın en pahalı takımı konumuna gelen Chelsea, bu sezon durgunluk yaşarken, yüzyılın rekoruna imza atmaya hazırlanıyor. Shevchenko için Milan’a 85 milyon Euro öneren ancak “hayır'' cevabı alan kulübün sahibi Abramovich, bu kez gözünü Ronaldinho’ya dikti. İtalya’nın spor gazetesi Corriere dello Sport, Chelsea’nin, 25 yaşındaki yıldızın bonservisi için 144 milyon dolar teklif edeceğini yazdı.

Yıllık 17.3 milyon dolar

Ronaldinho’ya da sezon başına 17.3 milyon dolardan 9 yıllık sözleşme önerisi yapılacağı öğrenilirken, İspanyol ekibi bu transferi kabul ederse Brezilyalı oyuncu 29 ( 300 sanırım gazete yanlış yazmış!) milyon dolarlık maliyetle transfer rekoru kıracak. Ancak Barcelona yönetimi, daha önce Figo’nun Real Madrid’e transferinde gösterilen taraftar tepkisinden korkarken, cazip teklife pek sıcak bakmıyor. Katalanlar, Ronaldinho’ya 5 yıllık imza attırmak için büyük çaba sarfediyor.

valmont2

Üye
bu adam kesin para basıyor.. dusunun bir klube bu kadar veriyorsa bu adamın serveti :huhu:

_KadirşinaS_

Üye
O adam para basmaktan çok,rusya dan getirdiği parayı aklıyor :angry:

slayer

Üye
manyak lan bunlar bi adama o kadar para verilirmi????????

Legend_Come_Back

Üye
yaw sanmam resmi bi teklif yok zaten yalnıca iddaa

delimakina

Üye
bende bu nu hiç sevmiyom oldukça genç alıcan o adamı yıldız yapacan bunu seviom ben

FrontmaN

FrontmaN

Üye
144 milyon dolara Türkiye'deki 4 büyük takım satın alınır

delimakina

Üye
harbi öyle 144 milyon dolar off

FrontmaN

FrontmaN

Üye
eğer o fiyata alırlarsa rekor olur

delimakina

Üye
bence gerek yok almazlar zaten

keano

Üye
yaa tam ben alicaktim...roman dedi: "vadrujka. minimii ul fitkii" koyu moskova aksaniyla..dedim roman, tamam dedim sen al. ondan alcak. yoksa ben izin vermicektim. cok israr etti. neyse bende robben'i alcam chelsea'den, eve bi eleman lazim ekmege kosup gelcek, temizlik neyim yapcak biri, cocuklarada futbol ogretsin biraz....

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Keano cidden iyi olur he hemde sen yorulmazsın bi daha yok bakkal yok çakal diye helal olsun beah işte pratik zekalı biri tebrikler keano :)

useless84

Üye
turk kulüpleri bi oyuncuyu transfer ederken kılı kırk yarıyorlar bide chelsea ye bak bir de butun kulüpleri birlestirsen yine bi ronaldinho etmez :vur:

delimakina

Üye
bi ronaldinhoyada o kadar para verilmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...