[CFW] ULTRA GÖRSEL Effects 2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
[CFW] ULTRA GÖRSEL Effects 2
Bir arkadaşımız ana ekranda sadece devamlı yağmur şimşek çaksın demişti.Yaptım oldu :) sağa çekerek 2.ekrandaki Yağmurun şiddeti ilk ekrana göre daha çok artar..Öncelikle daha verimli kullanmanız için CFW Ye gömmenizi tavsiye derim.Şayet gömmüyorsanız c de yerine attıkdan sonra tema effektini kapatıp Telefonu kapatıp açınız daha sonra temadan tema effektini aktif ediniz.Kapatıp açmazsanız verim alamazsınız CFW gömmezseniz şayet.!!! [CFW] ULTRA GÖRSEL Effects deki den Tek farkı Ana ekran efekti ve Medibar efecktidir.(Media Bardaki efekt değişimi bence daha Güzel oldu)Güle Güle Kullanın ] ] ] ] ]

• Beğen
Tepkiler: sublieutenant ve Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Eline bileğine ön koluna koluna omzuna sana sağlık :D

anılbaran

anılbaran

Üye
Teşekkürler :)

Mert045

Mert045

Üye
O şimşek çaksın diyen arkadaş ben oluyorum galiba :ehe :tşk:

---------- Eklendi @ 17:42:30 ---------- Yazıldı @ 17:38:10 ----------

Link kırık :(

Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
Linkde sorun yok şimdi denedim,indiriliyor__???

Mert045

Mert045

Üye
Tamam iniyor . :tşk:

Mert045

Mert045

Üye
Inşallah ;) usta bu balonlar hala var ya . Bide menü de aynı ev ekranı gibi yağmur ve şimşek olsa daha iyi olmaz mı . Part 3 bekliyoruz ona göre ;)

Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
Inşallah ;) usta bu balonlar hala var ya . Bide menü de aynı ev ekranı gibi yağmur ve şimşek olsa daha iyi olmaz mı . Part 3 bekliyoruz ona göre ;)

Balonlar ana ekranda yokki? Balonları istemiyorsan sileceğin dosyaları söylüyorum :) B.png , jm_p_list2.png , jm_p_list55.png ,jm_p_list56.png bu dosyaları sil gider.Ev ekranındaki gibi menüde yapmak için kodları değiştirmek lazım.Ama hemen söz veremem.

sublieutenant

sublieutenant

Üye
teşekkürler, program arkaplan efekti ve bar efektleri hoşuma gitti ;) yağmurda güzel tabii ki :oke:

djhasan28

Üye
nasıl cfw ıcıne gomecegım hakkında bı bılgım yok yardımcı olur musun ?

Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
nasıl cfw ıcıne gomecegım hakkında bı bılgım yok yardımcı olur musun ?
Nfe ile kullandığın yazılımı açıp resource deki effects klasörünü yer değiştirip paketleyip yeniden flashlıyacaksın.

---------- Eklendi @ 21:31:43 ---------- Yazıldı @ 21:31:02 ----------

teşekkürler, program arkaplan efekti ve bar efektleri hoşuma gitti ;) yağmurda güzel tabii ki :oke:

Güle güle kullan.

lazye

lazye

Üye
abi mükemmel bişey ya .D

Mert045

Mert045

Üye
Part 3 bekliyoruz ona göre :hmmm

Astrosman

Astrosman

Üye
Eyvallah

Febris

Febris

Üye
Belle'de denesemmi çalışır mı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt