CFW ile Nokia Suite Bağlantı Problemi

 • 30 Eylül 2012
 • 529 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar Nokia X6 telefonuma bugun itibari ile Symbian Anna v7.9 yazılımını kurdum CFW olarak. Herşey normal gitti CFW de güzel çalışıyor bir problem olmadan. Ancak şöyle bir sorunum var. Nokia Suite'im telefonumu görmüyor ne Bluetooth yolu ile ne de Kablolu Bağlantı ile değişen birşey yok. Rehberimi vs. geri yüklemem lazım telefona hard format attık çünkü. Nasıl bağlanabilirm Nokia Suite'e veya Rehberi almamın başka bir yolu var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi pazarlar.
   


  Yazan: roskie
 2. CFW'de problem var bence :hmmm
   
 3. symbiantweet adreesinden indirdim cfw'yi. çok da kullanılan bir site. yüksek down miktarı var. böyle bir geri dönüş şimdiye kadar yapılmamış gibi görünüyor. google'da ve yabancı forumlarda çok araştırdım ama bulamadım herhangi birşey açıkcası. pc'ye taktığımda pc tanıyor telefonu ancak bir tek nokia suite ile çalıştıramadım gitti ne bluetooth ne de kablo :)
   
 4. Tuhaf :hmmm Ben de CFW yaparım hata olsa bile böyle bir durumla karşılaşmadım.
   
 5. cfw'yi Jaf ile bu forumda anlatıldığı gibi yaptım. ancak gösterilen ispanyolca video'da sanırım phoenix'le yapıyorlardı sadece. phoenix'le sadece ofw yapılabildiğini okumuştum o yuzden tam olarak burdaki gibi yaptım. connection cable driverlar'ını maxicepcom'da anlatıldığı gibi silip tekrar jaf'la beraber indirdiklerimi kurdum çakışma olmasın diye. acaba problem nerdedir ?
   
 6. Bilemiyorum :hmmm
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 12:20