cfw hakkında bilgili arkadaşlar bi sorum var..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
cfw hakkında bilgili arkadaşlar bi sorum var..
selamlar arkadaşlar.. fw yüklemesi sonrası otomatik program yüklenmesi nasıl oluyor? mesela Z\System\install klasöründekiler yüklenen uygulamalar ama ben buraya atınca yüklemiyor ne yapmam gerekir?

mıttık

Üye
sis editör isimli programı teline yükle sonra sis dosyasını aç ve dosyaları hafıza kartına kaydet dosya dizinleriyle birlekte kaydolur sonra z de aynı dizinlere at private resourse vs vs gibi dizinler bu şekilde fw ye gömülmüş olacaktır...

Zat-ı Muhterem

Zat-ı Muhterem

Üye
ThinkChange isimli programı tavsiye ederim . İçine sis dosyalarını atıp çalıştırınca kendi yüklüyor.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
sis editör isimli programı teline yükle sonra sis dosyasını aç ve dosyaları hafıza kartına kaydet dosya dizinleriyle birlekte kaydolur sonra z de aynı dizinlere at private resourse vs vs gibi dizinler bu şekilde fw ye gömülmüş olacaktır...
teşekkür ediyorum onu yapmayı bende biliyorum ama bazı prgramların c de dosyalarının olması gerekiyo açılabilmesi için o yüzden bunu istedim...

Zat-ı Muhterem

Zat-ı Muhterem

Üye
teşekkür ediyorum onu yapmayı bende biliyorum ama bazı prgramların c de dosyalarının olması gerekiyo açılabilmesi için o yüzden bunu istedim...

Forumda arama yap .Var diye hatırlıyorum ben de bakayım bulursam Url atarım sana burdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt