Ceza Tahtası Ile Ilgili

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kurt bey

kurt bey

Üye
    Konu Sahibi
Ceza Tahtası Ile Ilgili
demin ceza tahtası bi baktımda hojdonk kardeş valla kesip biçmiş milleti
ek iş olarak cellatlıkmı yapıyo ne

<span style="color:#009900">Kişiye yönelik başlık açmak yasaktır </span>

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
bende o ne la diodum komedi cıktı

Haberci

Haberci

Üye
Yöneticiler arasında iş bölümü yaptık aksi bi şey olmadıkça o bölümle van_hoijdonk arkadaşımız ilgilenecek.
Yönetim kurulumuzun takdir ettiği ceza ve uyarı alan üyelerimizin bildirimini siz üyelerimize duyuracak.Bunun cellatlıkla falan da bi ilgisi yoktur. Biz kimseye ceza kesme taraftarı değiliz ancak bazen gerekli hallerde ve mecbur kaldığımızda en son çare olarak uyguluyoruz.Teşekkürler...

sambadisakkarit

Üye
Haberci abi son özel mesajıma cevap gelmedi... Bi zahmet bakabilir misin?

DefectoR

<div class='quotetop'>(sambadisakkarit &#064; Dec 2 2005, 02&#58;06 PM) [post=219735]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Haberci abi son özel mesajıma cevap gelmedi... Bi zahmet bakabilir misin?
[/b][/quote]
O konu yönetimde görüşüldü ve halloldu arkadaşım daha fazla üstelemenin bir anlamı yok aksi taktirde eski defterler açılmak zorunda kalacak

sambadisakkarit

Üye
DefectoR, Fatih Altaylı ne kadar adi ise sen de o kadar adisin&#33; Bakalım şimdi ne olacak?

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Sende yüzsüz ve karaktersizsin bunu sana daha önceleri söyleyenler oldumu?

sambadisakkarit

Üye
ChavRash hakaret etmemeni tavsiye ediyorum. Çünkü yönetimin verdiği karara göre "adi" sıfatı hakaret olarak görülmüyor ve de herhangi bir ceza işleme konulmuyor. O nedenle benim ve yönetimin arasındaki bu meseleye bana hakarette bulunarak karışmamalısın. Aksi halde senin de ceza alman söz konusu olur. Tekrarlıyorum; "adi" yakıştırması yönetimce hakaret olarak algılanmıyor.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Adi kelimesi hakarettir bana göre ve sen yukarıdaki mesajında Murat abi&#39;ye hakaret ettin. Herşeyin bir adabı vardır ve bunlar yerinde yapılır, sende de bu yok. Bu tavırları yerinde yapmayanlara ve üsteleyenlere Yüzsüz - karaktersiz denir, anladığıma göre bu hareketlerinden vazgeçmemenin sebebi bunu sana kimsenin söylememiş olması ama ben arkadan konuşmam surata söylerim, söyledim de zaten.

sambadisakkarit

Üye
Peki sana göre ben "adi" sıfatını kullandığım gerekçesiyle Ceza Tahtası&#39;na yazılmalı mıyım?

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(sambadisakkarit &#064; Dec 2 2005, 02&#58;17 PM) [post=219741]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
DefectoR, Fatih Altaylı ne kadar adi ise sen de o kadar adisin&#33; Bakalım şimdi ne olacak?
[/b][/quote]

bu kanıya nerden vardın ? kaç kere yüzleştin ? hiç muhabbet ettinmi ? karakterinden nassı bu kadar emin olabiliosun ?

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yazılmalısın.

DefectoR

Bilmem bunu zaman gösterecek

sambadisakkarit

Üye
Peki aynı hakareti bir başkasına DefectoR kullansaydı yazılması gerekir miydi?

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(sambadisakkarit &#064; Dec 2 2005, 02&#58;43 PM) [post=219771]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Peki ayn&#305; hakareti bir ba&#351;kas&#305;na DefectoR kullansayd&#305; yaz&#305;lmas&#305; gerekir miydi?
[/b][/quote]

DefectoR yapmazdi ki yaz&#305;ls&#305;n...o bu kadar ki&#351;inin icinde birine hakatet etcek karakterde biri degildir bilmem anlatabiliyormuyum

darkred

darkred

Üye
chavrash kardeşime katılıyorum "adi"kelimesi bir eşya yada bir nesne için kullanılırsa hakaret sayılamaz belki ama sen bir insana bunu sölersen hakaret sayılır.ayrıca defector bu site için senden daha çook uğraşmış bir kişidir.ne hakla vede neye dayanarak bunu sölediğini anlayamadım

ki defector bu site ve üyeler için senden daha çok uğraşan ve bu siteye ve bu sitenin üyelerine senden daha çok değer veren birisidir.o üyelere hakaret etmezdi yani senin yaptığını yapmazdı.bilmem bende anlatabiliyormuyum

sambadisakkarit

Üye
http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=21882

Başlıkta DefectoR ve evreNian nickli üyeler Fatih Altaylı&#39;ya küçük düşürücü, aşağılayıcı hakarette bulunmuşlardır. Bu üyelerin tıpkı diğer üyeler gibi Üye Ceza Tahtası&#39;na eklenmeleri ve de en az 1&#39;er hafta ceza almaları gerektiğini bildiririm. Orjinal mesajlar tarafımca aşağıda belirtilmiştir. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Saygılarımla.

<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Nov 28 2005, 01&#58;12 PM) [post=216395]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bir süre önce Çukurova Grubu&#39;nun TMSF&#39;ye borçlarını ödemeyeceğini ileri sürerek, "Öderse, TMSF Binasının önünde anıracağım" diye yazan Altaylı&#39;ya yanıt, Çukurova Grubu&#39;nun gazetesi Akşam&#39;dan geldi. Yayın Yönetmeni Serdar Turgut, Altaylı&#39;ya sözünü tutma çağrısı yaptı.

Çukurova Grubu&#39;na ait Akşam Gazetesi&#39;nin Yayın Yönetmeni Serdar Turgut, gazeteci Fatih Altaylı&#39;nın Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu kapısında eşşek gibi anıracağım ve bu anı fotoğraflamaları durumunda gazeteye manşet yapacaklarını açıkladı.

Turgut&#39;un alaya bir üslûpla dile getirdiği konu, Fatih Altaylı&#39;mn Çukurova Grubu&#39;na karşı dile getirdiği eleştiriye de yanıt niteliği taşıyordu:

Altaylı, 16 Ağustos 2004 tarihinde Hürriyet Gazetesi&#39;ndeki köşesinde şunları dile getirmişti:

&#39;TMSF Başkanı Ahmet Ertürk ile yaptığım son görüşmede, &#39;Mehmet Emin Karamehmet 20 ay içinde bu borcun tamamını ödesin. Ben de gelip sizin kapıda anırırım&#39; dedim. Güldü. Biliyorum ki ödemeyecek. Önce Yapı Kredi&#39;deki Turkcell, Turkcell Holding, Fintur ve Digiturk hisselerini alacak. Sonra eski anlaşmaya geri dönmek istiyorum diyecek. Burası ayan beyan ortada. Ve ben ne yazık ki bunu engelleyemeyeceğim. Çünkü sorumlular sorumsuzca davranıyor."

Çukurova Grubu ise son bir yılda TMSF&#39;ye olan 2 milyar dolar borcunun l milyar dolarını ödemişti. Grup, son olarak da iki gün önce TMSF hesabına 947 milyon dolar yatırarak borcunu (87 milyon dolarlık ihtilaflı miktar sayılmaz ise) kapattı. Bu işlemin ardından, Serdar Turgut, Altaylı&#39;ya "borç kapandı, sözünü tut" mesajı yolladı. Turgut köşesinde konuyu şöyle dile getirdi:

<span style="color:#FF0000">Rumuz: Altay&#39;lı

Soru: Sevgili Amcacığım; yılın basın olayı sizce nedir?

Cevap: Sevgili Altay&#39;lı. Bir zamanlar bir köşe yazan &#39;Mehmet Emin Karamehmet devlete olan borçlarını öderse ben eşek gibi anıracağım&#39; diye yazmıştı. Bu sözüne güvenilir, yiğit arkadaş mutlaka bu sözünü de tutacaktır. O eşek gibi anırdığında bu, yılın belki de son 10 yılın olayı olacaktır ve o arkadaş uzun yıllar boyunca anırmasıyla hatırlanacaktır. Haberin fotoğrafı olursa biz de bu anırma olayını manşet yaparız, söz veriyorum.

Sabah Gazetesi&#39;nde görev yapan Altaylı&#39;mn ise nasıl bir tutum takınacağı bilinmiyor.</span>

Kaynak: Vatan Gazetesi...

Bende açıkçası dört gözle anırmasını bekliyorum çünkü basında bunun kadar adi birini tanımıyorum...
[/b][/quote]

<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Nov 29 2005, 05&#58;25 AM) [post=217149]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
fatih altaylı denen adam gerçekten adi bir herif bencede çok sivri dilli ve çok billen birisi değil sadece laf salatası yapıp biliyorum die geçinenlerden.işte şimdi tam layığını bulmuş tabikide bekliyoruz dört gözle anırmasını
[/b][/quote]

Bunlara ne diyeceksiniz?

prince of hell

prince of hell

Üye
<div class='quotetop'>(sambadisakkarit &#064; Dec 2 2005, 02&#58;25 PM) [post=219749]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ChavRash hakaret etmemeni tavsiye ediyorum. Çünkü yönetimin verdiği karara göre "adi" sıfatı hakaret olarak görülmüyor ve de herhangi bir ceza işleme konulmuyor. O nedenle benim ve yönetimin arasındaki bu meseleye bana hakarette bulunarak karışmamalısın. Aksi halde senin de ceza alman söz konusu olur. Tekrarlıyorum; "adi" yakıştırması yönetimce hakaret olarak algılanmıyor.
[/b][/quote]
Yahu arkadaşım "adi" kelimesinin anlamını bilmiyorsan yada bu kelime sana sarfediğinde hakaret olarak algılamıcak kadar genişsen sana denecek bir şey yok zaten. Yolun açık olsun ama bu sitede degil&#33;

Haberci

Haberci

Üye
Arkadaşlar sözlerinizin açılan başlıkla hiçbir alakası yok ve sanırım bazı insanlar kelimeleri kullanarak bi yerlere varmaya çalışıyor.Bu konu yönetimde görüşülüp bi karara bağlanacak.Saygılar...

DefectoR

Arkadaşım gelsin fatih altaylı beni şikayet etsin... Avukatlık yapmak sana mı kaldı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...