Ceza Alsınlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ceza Alsınlar
Yönetimdeki arkadaşlar, lütfen topiclerde verilen cevaplarda +1 vb gibi şeyler yazanlar ceza alsınlar. Anlamsız yazılarla ortalı arap saçına çevirenler ve bu davranışla güzel Türkçemizi bozanların ceza almasından yanayım. Lütfen bu duruma bir el atın... :box:

Salihyet

Salihyet

Üye
+10 :D :D şaka şaka doğru katılıyorum +6 +5 +9 +145 +56564 :D

midnight

midnight

Üye
Ohooo böyle olusa ceza almayan kişi kalmaz,bunlar sudan sebepler,millet biribirine saygılı davransın,forumlarda kavga etmesin yeter bence.. 8)

CooL'n'Quiet

Üye
usta iyi hoşta ben mesela bişey diyom adam altına +1 yazıyor ya kardesim şu şu görüşüne katılıyorum ayrıyeten şöyle şöyle olsada ii olur gibi yorum yapsın.
Bana hak veren adam birazda kendi yorumunu yapsın kuru kuru +1 demekle olmuyooo

Salihyet

Salihyet

Üye
sırf +2 flan yazılmaması taraftarıyım

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
+1 Yazılması aşırıya kaçmadığı sürece yasak değildir... Eğer ileride durum azıtılırsa yasaklanması söz konusu olabilir...

Ayrıca türkçeyi düzgün kullanma konusuna gelirsek mesela forumumuza yurt dışından katılan arkadaşlarımız var ve onların türkçeleri bizzat gittim gördüm bizim konuşmamız gibi değil ve doğal olarak bazen eksik vs yazılabiliyor... ;)

Bu şekillerle ceza vermek bana mantıklı gelmiyor...

İyi Günler... :maxicep:

midnight

midnight

Üye
Walla bence,bu siteye iyi görünüp de diğer malum siteye,maxicep'ten konuları ve fikirleri çalan..çift üye,çift kişilik arkadaşlar kara liste halinde,yayınlanmalı asıl ceza buudur..... 8)

dinde

dinde

Üye
Originally posted by midnight+Aug 19 2005, 02:22 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(midnight &#064; Aug 19 2005, 02:22 PM)</div><div class='quotemain'>Ohooo böyle olusa ceza almayan kişi kalmaz,bunlar sudan sebepler,millet biribirine saygılı davransın,forumlarda kavga etmesin yeter bence.. 8)
[post=138117]Quoted post[/post]​
[/b]

<!--QuoteBegin-ardadoganer
@Aug 19 2005, 02:25 PM
usta iyi hoşta ben mesela bişey diyom adam altına +1 yazıyor ya kardesim şu şu görüşüne katılıyorum ayrıyeten şöyle şöyle olsada ii olur gibi yorum yapsın.
Bana hak veren adam birazda kendi yorumunu yapsın kuru kuru +1 demekle olmuyooo
[post=138121]Quoted post[/post]​
[/quote]
bence ceza olmasın ama hep böylede yazılmasın

midnight

midnight

Üye
İyi de aga ben hiçbir kkardeşimizin ceza almasını istemem,eğer..hakaret, küfür ve saygısızlık etmemişse..Ama bu sitede alkış alıp,başka aynı tarz siteler de de maxicep&#39;ten konuları çalan üyelere de kılım.. 8)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Zaten hep öyle yazılmaya başlandığı taktirde yasaklanır ve ceza söz konusu olur fakat şuan için tehlike arz etmiyor.. ;)

Midnight seni anladım ama bunu yapmaya hakkımız yok ve YAPMAYIZ...&#33;&#33;&#33;

Salihyet

Salihyet

Üye
kara liste için bazı üyeler yarışacak gibi gözükmüyor.bu aralar pek az olay oldu :D :D

midnight

midnight

Üye
Kardeşim benim karaliste falan yapmaya ihtiyacıım yok...Ama eğer Maxicep&#39;in konuları çalınıp rakip siteklerde üyelerimiz tarafından yayımlanıyorsa...BEN HER TÜRLÜ SAVAŞA HAZIRIM.... 8)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Midnight savaş falan olmuyor... ;)

Eğer bizim sitemizden arşiv çalındığını düşünüyorsan bunu bize bildirirsin bizde o arkadaşlar ve o site için gerekeni yaparız ama bunun yeri KESİNLİKLE bu topic değil.. ;)

buyuleyici_kiz

Üye
Görünen köy klavuz istemez diyecek fazla birşey kalmamış.

midnight

midnight

Üye
Ben kendi savaşımı açtım,gerekirse aynı nickle o malum siteye girer buradan konu çalanlarla SAVAŞIRIM... 8)
--Bu kadar iki yüzlülük olmaz be aga,hem gelecen burada kendini millete sevdirecen,göze hoş görünecen,hem de konuları çalacan..bize söökmeez.. 8)

----------------------MAXICEP&#39;te bir nefer herkese yeter--------------------------------

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Midnight yeri burası değil...&#33;&#33;&#33; :nono:

Şikayetini bana özelden ilet gereken neyse ve bi işlem yapmamız gerekiyor yapalım ama bu konuyla ilgili burada 1 MESAJ DAHA İSTEMİYORUM...&#33;&#33;&#33;

serdar06288

serdar06288

Üye
bencede ceza olsun herkes adam akıllı yazsın cezasını

midnight

midnight

Üye
Ayrıca van o daha demin silinen konuyu yeniden açarsan iyi olur,konuyu kitle ama millet ibreti alem için görsün... 8)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O konu hakkında işlem yapıldıktan sonra konu eskisi gibi yerine gelecektir.... Sadece bir müddet için üyeler göremiyor.. ;)

Açtığınız topicle ilgili görüşlerim bunlardır hocam.. ;)

slayer

Üye
arkandayım midnight bunu bil

türkçe kunusunda, adamın tarzı odur
kırıcı aşağlayıcı olmasın ve de anlaşlsın yeter
+1 de fazla olmadıkça sorun yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt