Cevapsız Çağrı Süresini Gösteren Program?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kcr

Üye
    Konu Sahibi
Cevapsız Çağrı Süresini Gösteren Program?
Yok mu böyle bir program arkadaşlar? Bir ara Safemanager diye bir tane yüklemiştim. O gösteriyordu fakat rehberi ve mesaj sistemini kilitlediği, program silinse de ikisine de ulaşılamadığı için format atmak zorunda kalmıştım cihaza (N8). Çağrı yönetimiyle alakalı programlara bakıyorum ama böyle bir özelliğe rastlamadım ya da ben bulamadım. Bilen varsa söylesin.

kcr

Üye
    Konu Sahibi
Görünen o ki konu ya araya kaynadı ya da tam anlaşılmadı. Mesela telefon sessizdeyken cevapsız çağrı bırakan kişinin çaldırıp hemen mi kapattığını yoksa uzun uzun mu çaldırdığını anlamaya yarayacak bir program aradığım.

Evet, internetin altını üstüne getirdim. Sonuç: Android için babalar gibi yapmış adamlar Ringduration diye bir tane, mükemmel. Symbian için? Maalesef -henüz- yok!

kcr

Üye
    Konu Sahibi
ÇÖZÜLDÜ: Evet arkadaşlar, kendin yaz kendin cevapla böyle de kendi kendime konuşuyormuş gibi oluyor :) ama sonunda formatı göze alarak çözümü buldum. Safemanager 3.80'i tekrar yükledim. Aslında kullanışlı da bir program. Benim bulup kurduğum ingilizce çevirisi. Keşke forumdaki arkadaşlar güncel sürümünü Türkçe'ye çevirip paylaşsalar. Çağrı yönetiminin yanı sıra sonradan kurduğum ve başlangıçta çalışıp da diğer programların göremediği kaç tane uygulamayı bununla kapatma imkanım oldu. Bu yönü de on numara...
Program sisteme antivirüsü de dahil çok yönlü müdahale özelliğine sahip. O yüzden olsa gerek, geçen sefer sağını solunu kurcalarken her şeyi kilitlemişti. Programı kuranların ayar kısımlarına çok dikkat etmesi gerekiyor. Bu sefer sadece ihtiyacım olan (çağrı yönetimi-cevapsız çağrılar) alanını aktif ettim. Gerekli ayarları da yaptım ve şu anda sorunsuz çalışıyor. Artık haberim yokken beni arayıp çağrı bırakanların kaç saniye çaldırmış olduklarını görebiliyorum. :spr

emreli01

emreli01

Üye
bilmiyorum kaç kişi bunu merak eder ama bilgi için teşekkürler ..
Kendin sorup kendin cvplama kısmına koptum :D

shark_bf_2

shark_bf_2

Üye
Önceden görseydim cevaplardım. Netqin Mobile Guard yüklü bende. Eski telefonuma Whatsapp' ı kapatmak için yüklemiştim, sonradan cevapsız çağrıları gösterdiğini fark ettim. N8 e de yükledim hiçbir ayar yapmadım. (1seconds)Buse şeklinde gösterdi.

kcr

Üye
    Konu Sahibi
Önceden görseydim cevaplardım. Netqin Mobile Guard yüklü bende. Eski telefonuma Whatsapp' ı kapatmak için yüklemiştim, sonradan cevapsız çağrıları gösterdiğini fark ettim. N8 e de yükledim hiçbir ayar yapmadım. (1seconds)Buse şeklinde gösterdi.

Hayret halbuki netqin'i kurmuştum ama hiç böyle bir özelliği olduğunu hatırlamıyorum. Bir bakayım tekrar.

- - - Eklendi - - -

Sitesinden en son sürümünü indirip kurdum. Hiçbir ayar yapmadım, cevapsız çağrıların süresini göstermedi. Ayarlarına da baktım; öyle bir özellik yok. Sizdeki hangi sürümü?

shark_bf_2

shark_bf_2

Üye
3.0.0.34 build:3277

Bu programla olması lazım çünkü başka program yüklemedim ki.

kcr

Üye
    Konu Sahibi
Kurup kaldırdığım aynı sürümdü, şimdi tekrar yükledim yine de yok. Ayarlarında zaten öyle bir şey yok. Niye kaldırdığımı da hatırladım. Telefon açılırken başlayan programları yönetmek içindi. Hoş hiçbirini de göremedi ya. Şimdiki programla belki 8-10 tane programı başlangıçtan iptal ettim. Bir de Netqin'in arka planda çalışan bir sürü işlemi var ve sürekli çalışması ram'e de bataryaya da zarar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt