Cepteteb uygulaması yolda

Sponsorlu Bağlantılar

mrtaksy

Üye
    Konu Sahibi
Cepteteb uygulaması yolda
Müşterisi olduğum Teb banka mail attım. Windows mağazada var olan uygulamaları çok kötü yenilenen Cepteteb uygulamaları cidden başarılı ve windows 10 için bir çalışmaları olup olmadığını sordum gelen cevap aşağıdaki gibi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Bunu bende bekliyordum iyi olur gelmesi

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
ben 920yi kullanırken sorduğumda da aynı cevabı vermişlerdi. bişey çalıştıkları yok. iki yıl oldu.

• Beğen
Tepkiler: technocu1, DarkredBlue61 ve DeV/AsA

mrtaksy

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlısı artık onların yalancısıyız. Windows 10 universal alt yapı avantaj sağlıyor. Rakip bankalar bu yolda ilerledi bence cepteteb artık gelecektir.

Sent from mTalk

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Teknolojik gelişmeleri en iyi takip eden üç banka var: İş Bankası, Akbank ve Garanti Bankası.
Diğerleri maalesef çok geriden takip ediyor.

pissed26

pissed26

Üye
Bence denizbankta çok iyi tüm uygulamalarını bütün mobil platformlara veriyorlar ayrıca sıramatik uygulamasına bakınız gerçekten çok başarılı şubeye gitmeden sıra alıyorsunuz daha ne olsun

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
En para, teb, card finans kullanıyorum hiç biri yok :) diğer platformlarda mevcut.

Yandex

Yandex

Üye
Darısı Enpara'nın başına...

bayon

Üye
Teknolojik gelişmeleri en iyi takip eden üç banka var: İş Bankası, Akbank ve Garanti Bankası.
Diğerleri maalesef çok geriden takip ediyor.
Garanti bankası da maalesef windows phone uygulamasına yatırım yapmak istemiyormuş. Arkadasım garanti bankası IT de çalışıyor yep yeni uygulaması çıkacakmış ama windows phone u bunun dışında tutacaklarmış üzücü maalesef.

• Beğen
Tepkiler: DenizhaNq
DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Garanti bankası da maalesef windows phone uygulamasına yatırım yapmak istemiyormuş. Arkadasım garanti bankası IT de çalışıyor yep yeni uygulaması çıkacakmış ama windows phone u bunun dışında tutacaklarmış üzücü maalesef.
her açıdan bu platform adam olmaz.

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur
DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Olur da yakın zamanda olmaz gibi duruyor.
Bu hızla giderlerse en az daha 1 senesi var.
Abi bir seneye diğer sistemlerde çok fazla yol kat etmiş olacak. Microsoftun bu sisteme önem vermesi lazım. 20mp Kamerası olan cihazımı samsung a serisi bi telefon tokatladı. Sistemi oturtsalar uygulamalar ne olacak. En azından nokia varken Bu açıdan ilerleme kaydediyordu yazılımlar.

technocu1

Üye
Sahibinden.com uygulamasıda 2014 ten beri Windows Phone a gelecek deniyor. Hep boş muhabbet. Microsoft Türkiye çok çalışmalı firmaları teşvik etmeli gerekirse yardım etmeli ama ben pek umut göremiyorum.

Üst Alt