Cepte Messenger

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serdar06288

serdar06288

Üye
    Konu Sahibi
Cepte Messenger
arkadaşlar bu bu messenger olayını daha hiç telde denemedim acaba ücretlendirmesi nasıl oluyo hattım 0535

phora

Üye
mesajlaşmana bağlı olarak değişiyor gönderdiğin ve aldığın kb önemli ama pahalı değil

msw

msw

Üye
10 dk sı 1 kontör...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
60 Kb. başına 1 kontör değil miydi?

msw

msw

Üye
o webte dolaşırken biliyorum...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
O da aynı ücret galiba. Çünkü ben 16 Dk. Cep telefonundan MSN'i açtım 263 Kb.'a 6 kontör gitmişti.

ilkergirgin

Üye
resim ve ses olmazsa mesajına bağlı 60 kb 1 kontör millet 2 saat te de bir kontörde gidebilir

xrz

Üye
bir karakter= 1 byte
msn e bağlanırken interneti kullandığımıza göre
60 kb = 1 kontör
60kb= 60000 byte(yaklaşık)
60000 karakter yollanabilir
bağlanırken 1 kontörü peşin peşin alıyo onuda söyliyim
yani UUUUUUUUUCUUUUUUUUZZZZZZZZZZ

VoLo

VoLo

Üye
bende turkcell hattan bağlanıyorum xrz arkadaşın dediği gibi ücretlendirme yapılıyor.yani çok ucuz denilebilir.tabiki resim ve ses gönderimi olmazsa

kadabra

kadabra

Üye
Beyler zaten ceptemsn programindan baglanti yapildiginda 12-13 kb giriste gidiyor ama ben baglantiyi GPRS ten degilde Internet olarak yaptigim için boyle Gprsten baglanirsaniz bayagi kontor gider bunu deneyebilirsiniz.

met

Üye
beyler ben agile msn kullanıym harika hem hotmail hem yahoo ve daha birçok seçenek ama akşamları bağlantı sık sık kopuo o yüzden bilgisayardan bağlanmayı tercih ederim.Ve bu arada sadece turkcellden bağlanıym telsimde wap-gprs nin açılması için hattına 750 kontör yüklemen gerek.

xrz

Üye
voldofen mıydı neydi nası yazılıyodu unuttum işte bu telsimi satın aldı dileğim telsimin gprs inin belesh olması ayrıca oparatörün adıda değişecekmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...