CepNet'i Vodemde kullanmak!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ewrenselkral

Üye
    Konu Sahibi
CepNet'i Vodemde kullanmak!
merhaba arkadaşlar.

Bende; taahhüt ve aylık belli bi ödeme pilanından kaçarak vodofon cepnet üzerinden bilgisayara bağlantı kurarak internete girenlerdenim.

2yıl oluyor hani ve bağlantımı hep Nokia 6233 üzerinden yaptım (bataryası çoktan pert oldu tabi) ama artık bi vodem almayı düşünüyorum ama kafama takılan sorularım var bunları size bi sorayımda öyle alayım dedim.
1. vodeme aylık cepnet olan hattımı takabilirmiyim? (takabilirim diye biliyorum)
2. ilk 100mb hızlı onu biliyorum ama sonrasında vodeme taktığımda hızım 96kb a düşecek gerçekten 96 mı yoksa bu vodofonun bi göz boyaması mı yani hızımız 96 nın çok altındamı seyredecek onu öğrenmek istiyorum.

eğer cepnet'ini vodemde kullanan bi arkadaşımız varsa lütfen bir hız ölcümü alıp fotosunu yollasın.
şimdiden teşekkürler, iyi günler...

plusnettr

plusnettr

Üye
Tabiri caiz ise bu durum Ferrari arabaya tüp takmak gibi bir durum :D ama mümkün. Cepnet olan kartınızı vodeme takabilirsiniz. 100mb sonrası ise en fazla 12-13 kb/sn indirme hızınız olur ping iyi çıkar hız da nette gezinmek için ideal ama download için sorunlu olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt