Cepnet kullananlar kötü haber geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yunus1309

yunus1309

Üye
    Konu Sahibi
Cepnet kullananlar kötü haber geldi
Bugün gelen bu mesaj beni kahretti sanırım sınırsız cepneti kaldırıyorlar ben ilk çıktığı günden bu güne kadar kesintisiz kullandım yıllardır acayip memnun bi şekilde kullanırken bu gelen mesaj hiç iyi olmadı arkadaşlar müşteri hizmetlerini aradım ama uzun bi süre beklemem rağmen cevaplayan olmadı sinirlendim kapattım telefonu

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Aynen öyle üzülmemek elde değil. Bir daha böyle tarife yapmaz kimsr.

• Beğen
Tepkiler: yunus1309
yunus1309

yunus1309

Üye
    Konu Sahibi
Çok kötü oldu ben aylık yaklaşık 6 gb falan kullanıyordum bana hızlı internet 30gb olsa yetmez wifiden zaten aylık en az 50gb giriyorum cepten

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Ben 5gb tan fazla kullanıyordum. Avea woops kafama yatar gibi oldu. 1000 dk 1000 sms 4gb 35 tl. 2008 den beri vodafone cepnet iyi kullandım ama yapacak bir sey yok maaleaef

yunus1309

yunus1309

Üye
    Konu Sahibi
Sistem acımasız dedikleri bu olsa gerek

gutihaz1

gutihaz1

Üye

Şunu inceliyorum ama bir bak istersen daha ucuzunu göremedim

skylinegti

skylinegti

Üye
Aynen bende çok üzüldüm bittiğine aylık 6-7 gb veri kullanıyordum,artık bu fiyata böyle paket bulmak imkansız gibi birşey.Turkcell'in 25 tl ye 1GB sınırsız interneti var büyük ihtimalle ona geçerim...

yunus1309

yunus1309

Üye
    Konu Sahibi
25 lira da çok ama bilmiyorum kota bittikten sonra hız ne kadar oluyo

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Galiba faturasiz vodafone 2gb 28 tl sanki daha mantıklı gibi duruyor arastırmak lazim iyice

skylinegti

skylinegti

Üye
25 lira da çok ama bilmiyorum kota bittikten sonra hız ne kadar oluyo
Doğru 25 lira çok ama başka sınırsız internette yok ayrıca kota bitince hız aynı vodafone daki gibi 96 kbps ye düşüyor...

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Doğru 25 lira çok ama başka sınırsız internette yok ayrıca kota bitince hız aynı vodafone daki gibi 96 kbps ye düşüyor...
1gb mı 25 tl yoksa sınirsiz internet 25 tlde 1gb tan sonra hiz mi dusuyor aciklarsan sevinirim galiba yanlis anladim

skylinegti

skylinegti

Üye
1gb mı 25 tl yoksa sınirsiz internet 25 tlde 1gb tan sonra hiz mi dusuyor aciklarsan sevinirim galiba yanlis anladim
25 tL verip 1gb sınırsız internet alıyoruz yani aynı cepnetteki gibi 1gb bitince hız 96 kbps ye düşüyor ama ay sonuna kadar sınırsız kullanabiliyoruz...

yunus1309

yunus1309

Üye
    Konu Sahibi
Ama turkcell sevmiyorum acayip geçiriyo başka yerlerden

gutihaz1

gutihaz1

Üye
25 tL verip 1gb sınırsız internet alıyoruz yani aynı cepnetteki gibi 1gb bitince hız 96 kbps ye düşüyor ama ay sonuna kadar sınırsız kullanabiliyoruz...
Şu kampanyanın linkini atarmısın lütfen turkcell kazıklar diye hiç bakmadım bile.

mehmetnuri327

Üye
bn 3 sene daha vodafonu sömürecem telefonum note 4 5 dakıkada 1 gb indirme keyfi yaşıyorum :D

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Sinirsiz 1 gb iyiymis aslinda ama turkcell gözümü korkutuyor yine kaziklamaz umarim bu arada faturasiz hat icin degil mi bu kampanya

skylinegti

skylinegti

Üye
  • Beğen
Tepkiler: gutihaz1
Da®kness

Da®kness

Üye
Benim 17 Ekim'de yenilendi 1 ay daha kullanamayacak mıyım?

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Aynen bende çok üzüldüm bittiğine aylık 6-7 gb veri kullanıyordum,artık bu fiyata böyle paket bulmak imkansız gibi birşey.Turkcell'in 25 tl ye 1GB sınırsız interneti var büyük ihtimalle ona geçerim...
Dostum 1gb sınirsız en mantiklisi sonucta avea guven vermiyor zaten 1000 mesaj 1000 dakika kullanmam. Şimdi biz aylık cepnet kullanirken 200mb tan sonra hiz dusuyordu ve hattimiz faturasizdi. Ben bu 1gb kampanyasina gecersem yine faturasiz kullanabilirmiyim ikincisi emin olmak icin soruyorum galiba 1gb kullaninca hizimiz yine vodafone cepnetteki gibi düsüyor ki bu hic sorun degil opera ve uc browser kullaniyorum ve yine kullanmaya devam ediyorum degil mi cünku ortalama aylik 5.5 6 gb kullaniyorum bir sey daha mesela turkceli begenmedim yine hat tasiyabilirmiyim hat tasimanin bir sınırı var mi biraz uzun yazdim cunku yillardir boyle bir arayisim yoktu simdi problem oldu cevap verirsen sevinirim
Benim 17 Ekim'de yenilendi 1 ay daha kullanamayacak mıyım?
Bu gece belli olur ben de ayın 15 de yenilendi bari ayı tamamlasak☺

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt