cepden Hareketli


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozkara

Üye
    Konu Sahibi
benim telefon s65 ve msn mesengerde bazı kişiler hareketli görünüyo bunu bende yapmak istiyortum nasıl olabilri yarım ederseniz sevinirm tşk.
 

meta1002

Üye
Ya o otomatik zaten. Ben de kontrol ettim benimkide hareketli görünüyo pcden bakınca. Bence seninkide hareketli görünüyodur...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

ömer talat katı
Cevap
0
Görüntüleme
100
ömer talat katı
Cevap
1
Görüntüleme
168
ömer talat katı
Cevap
32
Görüntüleme
917
ömer talat katı
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt