Cep


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İSMAİL_1_1_1

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar cebi çaldırdık.Cep telefonunu çalıntıysa ,IMEI noya göre sorgularken "ÇALINTI" diye not mu çıkıyor.Ayrıca İstanbul için sürekli bu sayfa bulunamadı diyor.
Ayrıca telefonunun IMEI nosu silinip ,değiştirilme gibi şeyler yapılabiliyor mu?O zaman izlenmesi imkansız hale mi geliyor?Böyle şeyler de nedense devlet sırrı gibi.
Ayrıca telefonun çalındığının savcılıktan bildirilmesi bırakın 3-5 günü,3-5 ay sürer diyorlar.
Daha telefonu alırken IMEI nosu ile hattı kaydettirebileceksin.İligli operatörden bir de şifre.Çalındı mı?
Hemen bildir,peşinden anında izleme?
Nerde o günler...Telefon çalındıysa üstüne birkaç bardak su içmekten başka şeyler yapılamaz mı bu ülkede?
 
cllgr

cllgr

Üye
malesef öyle,sana geçmiş olsun demekden başka bişey gelmiyor ellerinden
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt