Cep Telefonunun Bataryası Böyle Patladı, Adam Zor Kurtuldu.


PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Hatay'da bir kişinin tamir için teknik servise getirdiği cep telefonunun bataryasının patlama anı, güvenlik kamerasına yansıdı.

32. saniyede bataryanın patlamasını net şekilde görebilirsiniz. Adam zor kurtuldu.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
===========================================
Bu da forumda batarya şikayeti olanlara özel gif.
 
Son düzenleme:
  • Şaşırdım
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt