cep telefonuna insan beyni modeli


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
LONDRA - Yeni nesil cep telefonlarının video kaydetme ve internetten dosya indirme özellikleri kazanmalarına karşın, boyutları dolayısıyla yüksek depolama kapasiteleri bulunmuyor. Bu sorunun çözümü için küçük hafıza çipleri üzerine yüksek miktarda veri depolayabilen yeni bir çip teknolojinin geliştirilebilmesi gerek. İngiltere’deki üniversitelerde bu konuda araştırmalarını sürdüren bir grup bilim adamı, insan beyninin işleyişini taklit ederek cep telefonları üzerinde 100 gigabayta kadar veri depolayacak bir teknik üzerinde çalışıyorlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt