• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Cep Telefonuna Elektriksiz şarj

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
curunan

curunan

Üye
kinetik enerji ile çalışan ve şarj olan saatler var bununda olması çok doğal ama beni mutlu eden tarafı bunu bir Türk Evladının bulmuş olması

snrers

Üye
<div class='quotetop'>(kem_kar &#064; Nov 28 2005, 02&#58;18 AM) [post=216292]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
dostlar güneş enerjisi olayı daha fazla enerji vermezmi sizce ?
düşünmüş , denemiş arkadaş, saksıyı çalıştırmış filan ama dahamı iyi olurdu gibisinden benim düşüncem.
[/b][/quote]
kıs mevsiminde telefon kullanmıyorsun heralde kardes

useless84

Üye
bu haberi okumustum

h_hakank

Üye
vallhi helal olsun iyi düşünce

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
bişe anlamadım walla

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Arabada giderkende işe yarıyorsa süper bişey olur bu

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Arabada giderkende işe yarıyorsa süper bişey olur bu

sakalsiz

sakalsiz

Üye
güzel bi düşünce tabi bu fikri bizimkiler değil nokia,siemens,motorola vs. firmalarının değerlendirmesi önemli

ama işlerine gelirmi bilmem bi sektör kapanabilir şarz makinasıı üreten arkadaşlar pek memnun kalmaz bencee

justo79

Üye
Bİr ara saatlerde de kullanıL mişti bu teknoloji ama BLc 5 doldura biLecegini bende sanmıuyorum. habire gıpraşmak lazım

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
<div class='quotetop'>(sakalsiz &#064; Dec 4 2005, 10&#58;35 AM) [post=221372]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
güzel bi düşünce tabi bu fikri bizimkiler değil nokia,siemens,motorola vs. firmalarının değerlendirmesi önemli

ama işlerine gelirmi bilmem bi sektör kapanabilir şarz makinasıı üreten arkadaşlar pek memnun kalmaz bencee
[/b][/quote]

Mesela Nokia telefonu yapıyorsa şarj makinesinide Nokia yapıyordur ( tabi yan sanayisini almazsan )

Şimdi kinetik enerji ile cep telefonunu şarj edeceksen onuda Nokia yapacaktır bi kayıpları olmaz bence

Marasov46

Marasov46

Üye
görelim abi daha başka fikirlere ilham kaynagı olur inş teşekkür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...