Cep Telefonu Ile Kanser Testi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
İsrailli psikolog Dr. Nitzan Yaniv, geliştirdiği yeni bir yöntemle göğüs kanseri ve kalp hastalıklarını cep telefonu aracılığıyla uzaktan teşhis ediyor.
<div align="center"></div>
İsrail&#39;de yayımlanan Haaretz gazetesinin haberine göre, bir bilgisayar programı ve kızılötesi bir kameranın cep telefonuna eklenmesiyle oluşturulan yeni teknoloji sayesinde, kameranın iki temel fonksiyonuyla, göğsün değişik bölgelerindeki ısı ve buralara ulaşan oksijen analiz edilerek göğüs kanseri belirlenecek.
 
curunan

curunan

Üye
çok ilginç, artık cep telefonuyla yapmayacakları şey kalmayacak yakında ışınlanma falan yaparız telefonla...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt