Cep telefonu fotoğrafları

 • 13 Temmuz 2014
 • 326 Okunma
 • 8 Cevap

 1. Selamlar, arkadaşlar artık hepimiz fotoğraf makinesi kullanmak yerine fotoğraflarımızı cep telefonu ile çekiyoruz fakat cep telefonlarımız bozulma çalınma gibi riskle sahip olduğundan fotoğraflarımız devamlı tehlike içerisinde eskisi gibi fotoğraf çektirip bastırma adeti de kalmadı.. Bu yüzden sizler cep telefonlarındaki fotoğrafları yedeklerken ne tür bir yedekleme yapıyorsunuz. Bilgisayara neye gçre sıralıyosunuz yada neye göre klasörlüyorsunuz bu konuda sizden yardım isteyecektim. Elimde galaxy s3üme ve s4üme ait bir sürü fotoğraf var bunları nasıl saklamalıyım nasıl bir düzen içerisi iyi olur ?
   


  Yazan: kaybeden67
 2. Google + fotoğraflara yada
  Google drive yedekliyorum ben 2 senelik fotoğraflarım bile duruyo hala orda en iyisi internete yüklemektir
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 3. onedirve veya yandexdiske kaydet
   
 4. Yada samsungla birlikde gelen bisey box vardı :D ona yedekle
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 5. Ben harddiske ve flash belleğe kaydediyorum. Google Drive'ın verdiği ücretsiz kapasiteye de çok önemli olanları atıyorum.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 6. bulut var
   
  Samsung ile gönderdi
 7. Arkadaşlar teşekkürler şuan google drive aklıma epey bir yattı değişik çözümler varsa yine mesajları bekliyorum elinize sağlık.
   
 8. Bulut depolama alanına kaydol herhangi birine at hepsini
  Sorun çözülmüş :locked:
   
  iPad ile gönderdi
 9. pc de d kısmına attığın zaman kolay kolay bir şey olmaz zaten çünkü internete yüklemek kolay değildir bende sadece resimler 15gb falan videoları saymıyorum bile 5 yıllık hepsi duruyor bunu internete yüklemeyi denerseniz nerden baksanız 2 hafta sürer fiber yoksa çok yüklemek istersenizde bence onedrive en iyisi alıştığımdandır belki
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 14:54