Cep telefonu bomba gibi patladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Cep telefonu bomba gibi patladı
MANİSA (İHA) - Manisa'nın Kula İlçesi'ndeki bir işyerinde cep telefonunun patlaması sonucu işyeri tamamen yandı.

Edinilen bilgiye göre, tarihi Yeni Hamam Caddesi'ndeki Şengül Uysal'a ait cep telefonu satıcısında dün gece saat 03.00 sıralarında telefon bataryasının patlaması sonucu yangın çıktı.

Çevreye sıçramadan kontrol atına alınan yangında işyeri tamamen yandı. Olayda maddi zararın 6-7 bin YTL civarında olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
:wacko: :wacko: yok artıkk... :wacko:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 9 2005, 12:30 PM
MANİSA (İHA) - Manisa'nın Kula İlçesi'ndeki bir işyerinde cep telefonunun patlaması sonucu işyeri tamamen yandı.

Edinilen bilgiye göre, tarihi Yeni Hamam Caddesi'ndeki Şengül Uysal'a ait cep telefonu satıcısında dün gece saat 03.00 sıralarında telefon bataryasının patlaması sonucu yangın çıktı.

Çevreye sıçramadan kontrol atına alınan yangında işyeri tamamen yandı. Olayda maddi zararın 6-7 bin YTL civarında olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
[post=160283]Quoted post[/post]​
olur olur abi ben önce inanmıyodum arkadaş getirdi okula patlamış telefonu azım açık kaldı walla :supriz: :supriz: :supriz:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Vay anasına :(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kusura bakmayın bu olay olalı 10 gün kadar oldu biraz geç kaldım:. :(

iceboy

iceboy

Üye
Vay be! Tel bataryalarinin patlayabilecegi ile ilgili bir yazi okumustum burada. Demek gercekten patliyormus!!!!! -dumur-

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
patlamayan batarya yokmu yaw :D

<YGT>

Üye
cebimizde patlamasınnn :wacko: ...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yan sanayi olanlar patlayabiliyor ilk olay bu değil.. ;)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
evt.izmirde 1 kere olmustu adam konusurken adamın kulagı kopmustu

mavizeybek

mavizeybek

Üye
işin ilginç yanı ben bunların nası havaya uçtuğunu gerçekten çok merak ediyom :huhu:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by mavizeybek@Sep 9 2005, 10:25 PM
işin ilginç yanı ben bunların nası havaya uçtuğunu gerçekten çok merak ediyom :huhu:
[post=161006]Quoted post[/post]​

orasını bende merak ediyom.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ben de bu gibi olayla az kalsın karşı karşıya kalıyordum ki Allah&#39;a Şükür ucuz yırttım :(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nasıl?

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Geçen sene Kütahya&#39;da tatildeyim.Bende Motorola C350 var.

Gece 12 gibi yatacakken , telefonu titreşime aldım ve açık olarak şarja bağladım.Telefon şarjdayken bir de telefonu yastığın altına koydum.Neyse uyudum.3-3.5 ssat sonra yastık titredi.Uyandım ve elimi yastığın altına attım.Telefonu bir tuttum , elime yapıştı telefon ve aşırı derece ısınmıştı.Ve arayanda ( 1 kere titredi ) Özel Numaraydı.Hemen telefonu attım elimden ve direk fişi çektim.

Beni düşündüren olay ise , gece o vakitte , telefonun belki patlama derecesine ulaştığı o vakitte , beni özel numarayla kim arayabilirdi ki ? ( Allah işi erler ya )

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
pil veya adaptör orjinal degilse (özellikle adaptör) olabilio böle...pile verilen voltaj sarj edelebilecek dereceyi geçmemeli bu degerden yuksekse telefon şarj oluo ancak pil aşırı ısınıo tabi bu arada adaptörde...tabi telefonun dış etkilerden dolayıda aşırı ısınması bu sonucu dogurabilio...
Gökhan43 kardeşide Allah korumus bu arada,geçmiş olsun ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Teşekkürler. ;)

lyon_69

lyon_69

Üye
patlar patlar çok dikaktli olun 2008 de bile böyle şeyler warr

deniz-17

deniz-17

Üye
artık eğlence merkezleri,marketlein falan güzenlik görevlikeri cep tlf olan kişileri almıycak içeri
baksana canlı bomba sanki

schumici

schumici

Üye
abi çok kötü yaaa benim oda arkadaşının telide öyle olduydu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt