cep telefonların digital sayaçlar etkisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

harem

Üye
    Konu Sahibi
bu konuyu iki keredir yazıyorum .öyle bir şey var .gözümle gördüm.fakat nasıl yapıldığı konusunda hiç bir fikrim yok .bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa yardimcı olursa memnun kalırım .çünkü sizn gibi ustaların ellerinden kaçamaz.birinci mesajı okumayan arkadaşlar için kısa mahsedeyim . nokia 3310 la digital sayacın altına tuttu (yaklaşık 15-20 cm) sayacı 5 kw geri getirdi.
 

DefectoR

Yapan kişiye bi sorsan ve aynı konudan 3 kere açmana gerek yok 1 kere açman yeter...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt