Haber Cep devi, çok satan telefonunun sadece kapağını değiştirdi, yeni model olarak piyasaya sürdü!

Sponsorlu Bağlantılar

mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
Cep devi, çok satan telefonunun sadece kapağını değiştirdi, yeni model olarak piyasaya sürdü!
Motorola, şimdilik sadece Meksika'da satacağını vurguladığı yeni akıllı telefonu Moto G Forte'u duyurdu.

Telefon aslında, Motorola'nın orta seviye telefonu olan Moto G'nin
güçlendirilmiş bir kapakla yeniden tasarlanmış hali.
Telefonun tüm teknik özellikleri Moto G ile aynı. 1.2 GHz'lık dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon
400 işlemciye sahip telefon, 8 GB veya 16 GB depolama kapasitesi ile geliyor. Telefonun 4.5 inçlik 720p
ekranı ise Gorilla Glass desteğine sahip. Moto G sahipleri, Motorola'nın
Meksika sitesinde, Moto G üzerine takılacak güçlendirilmiş Moto G Forte
kapaklarını 20 dolara satın alarak telefonlarını Moto G Forte'ye çevirebiliyorlar. Yani Forte, aslında
Moto G'nin güçlendirilmiş bir modeli ve standart bir Moto G sahipleri bile, özel kapak sayesinde daha güçlü bir
telefona sahip olabiliyor.

Bunuda gördük ya ...
bu arada cihazın ismi dikkatimi çekti MOTOROLA MOTO G "FORT" :ehe

blacktalon

blacktalon

Üye
Bunlar da mi fortculuga baslamis

• Beğen
Tepkiler: mehmettech
Siycey

Siycey

Üye
Fortçuyuz ezelden :D :D

• Beğen
Tepkiler: beytullah6767 ve mehmettech
mcnpl4

mcnpl4

Üye
kotu bisey yok bence. isteyen sadece kapak da alabiliyormus dayatma yada kandirmaca gibi geldi galiba sana

MaxipmaN

Üye
Alırsın fort olursun lord :ehe

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Yeni model diye duyurmaya ne gerek vardı? :zzz:

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun ve mehmettech
mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
Aynen.
Madem kapak değiştiriyo yeni model gibi neden duyuruyo ? Bunların satış stratejisi olduğunu anlayamadınmı ? Kandırmaca olmadığını söyleyebilirmiyiz ki ben zaten kandırmaca falanda demedim ? Haberi paylaştım ?

Burak Altun

Burak Altun

Üye
Fort kale demek ama bunla alakası yok gibi görünüyor :ehe

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bunu da gorduk ya yazmissin ondan oyle mi dusundun dedim. bunu yaparken onceden bu telefonu almis olan musterilerine de guzellik yapmis. ortada bi kandirmaca yok kotu bi strateji degil bence. dediginiz gibi olsa saglam kasa yerine farkli tasarimli normal bi kasa yapip ismi de bambaska bisey koyarlardi o zaman kandirmaca olurdu. yeni donanim cikarmak zorunda da degil tutulan bir model isteyen alir istemeyen almaz asil olayi samsung s5'in metal kasasinda yapicak bu yine iyiymis dicez ciktiginda. bu kadar soru isaretine de gerek yok. paylasim icin tesekkurler

Son düzenleme:
0MG90

0MG90

Üye
Aynı fiyatta olur o zaman. Sorun yok.

Üst Alt