Cep Bilgisayarlı Zabıta


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
Zabıta ekiplerine cep bilgisayarı dağıtan Üsküdar Belediyesi, bu şekilde ilçedeki işyerleriyle ilgili bilgileri güncelliyor.

Üsküdar Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, ilçenin Cumhuriyet, Esatpaşa, Örnek, İhsaniye, Selimiye, Acıbadem ve Ünalan mahallelerindeki yaklaşık 6 bin işyerini 5 ay süren çalışmayla denetleyen zabıta ekipleri, bu işyerleriyle ilgili bilgileri de aynı anda belediye bilgi ağıyla entegre çalışan cep bilgisayarlarına yükledi.

Esnafın istek ve şikayetlerinin daha çabuk çözüme kavuşturulmasınısağlayan uygulama ile işyerleri ve çalışanlarla ilgili bilgiler kayıt altına alındı.
 
cllgr

cllgr

Üye
e artık olması gerekir,istanbulada bu yakışır.hayırlı olsun umarım sorunları çökmekde katkısı büyük olur
 

kond

Üye
cok iyi yaa eti de elemanlarına sıcak satış takıbı kullanmak için pda verıyor..buda program..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt