cep bılgısayarı alıcam önerilerınız beklıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zibidi39

zibidi39

Üye
    Konu Sahibi
cep bılgısayarı alıcam önerilerınız beklıyorum
sa arkadslar cep bılıgısayarı alıcam bu konuda tecrube sahıbı yada cep bılıgısayarı kullanan yada onceden kullanmıs olan arkdalrımız abilerımızın onreını almak ıstıyorum bu arada verebılecegım en yuksek fıyat 150 tl dir bılıyorum komık bı rakam bu aletler ıcın ama benımkı merak

forumun satıs bolumunde Hp 6340 marka cep bılgısayarını bı arakadasımız 110 liraya satıyor fıyat bana uygun geldı urun ve fıyat konusunda sızden yorum beklıyorum

sımdıdn tesekkurler saygılar:oke:

balyoz61

Kapalı Hesap
arkadaşım cep bilgisayarına o kadar para verme al bi 5800 ne arasan var telefon laptop gibi içine ne atarsan çalışıyo
ama illaki i bişi diosan al bi ıpğhone oda bni kesmez diyosan benm eskiden kullandığım bi casper hand office var ona bakabilirsin ama 5800 a tercih etmem
sana tavsiyem 5800
aldıktan sonra oyun arasan bana msj at bn sana yardımcı olurum

zibidi39

zibidi39

Üye
    Konu Sahibi
fıyat olarak 5800 bana gore pahalı telefon ıstemıyorum hem telefon hemde pocket olucak sekılde ıstıyorum degısık seyler kullanayım azcık casper hand offıce bakıcam ılgın ıcın saol

synann1

synann1

Üye
sayin arkadasim

alabilirsen en iyisi htc touch diamond 2 al
bunlarda ihtiyacin olan her ozellik var inan basta anlamasi zor ama daha sonra butun telefonlardan daha kolay
eger ki ( gps, internet wifi uzerinden , 3d oyun, dokunmatik, 3.2mp cam video 5mp foto, ve daha fazla bilgi icin internetten arastir )
tavsiyem bu sana kolay gelsin

zibidi39

zibidi39

Üye
    Konu Sahibi
ılgın ıcın sanada tesekkurler arkadsım baska bılgısı olan arkadslarıda bekllıyorum

boxer_2828

boxer_2828

Üye
kardeş htc p3300 artemıs almada gerisi önemli değil
asus alabılırsın mesela
ıkıncı elde sorun cıkar paranı çöpe atma

zibidi39

zibidi39

Üye
    Konu Sahibi
sedat dıye bı arkadstan buldum forumdada ılanı acmıs zaten satıs bolumunde markası Hp 6340 saglam alete benzıyo bu aletı kullanan varmı pekı yad abı bılgısı olna

61semih

61semih

Üye
htc nın son nesıl cıhazlarının ustune yok butcen sınırlıysa touch2 al süper hızlı bır cıhaz butun ozellıklerde var ne ararsan

bigshark

bigshark

Üye
samsung b7300 omnia lite al ailecek kullanıyoruz ve çokta memnunuz türktelekomdan ayda 30 liraya temin edebilirsin w.m 6.5 wifi gsp 3g dvix xvid vb birçok özellik barındırıo öneririm

zibidi39

zibidi39

Üye
    Konu Sahibi
gusel telefonmus aslında tesekkurel bılgılerın ıcın

BktsBcr

BktsBcr

Üye
kardeş bir tanıdığımda HTC marka Qtek s200 var, bence gayet güzel bir cihaz,

flowersman

Üye
bendede lg gm 735 var bende çok memnunum.windows mobile 6.1 yüklü 5mp camera var kısacası hemen hemen her şey var.wireles messanger,media player oyunlar java,radio,facebook ve istediğin her şey ayrıca kutudan çift batarya çıkıyor.tavsiye ederim bunuda türk telekomdan veya ikinci el genelde bulabilirsin.sıfırı lg de yok sanırım özel üretimiş telekom için diye duydum.kampanyası bitti ama elinde kalmış olan bir telekom bayisinden temin edebilirsin ayda 27 liraya 24 ay taksitle.

sworn

Üye
150 TL'ye Htc p4350 alabilirsin mesela başlangıç için ideal bir pdadır.

zibidi39

zibidi39

Üye
    Konu Sahibi
ben 150 liraya oyle bı urun bulamadım netten bulursan lınkını koysana buraya bakayım*

SAZAN63

Üye
omnia 2 8 gb al ben aldim cok memnunum icinde gps hersey var bütün ssistemi windows 6.5 yeni versiyon hemde pro pisman olmassin bu telefon birde harekete duyarli ve ön yüzünde isiga duyarli sensör var dolasiyla batarya sarfiyatini minumuna düsürüyor 5 mp kamerasi video cekimi foto cekimi essiz sonyericsson 8.1 mp yaninda 2 mp gibi kaliyor söyleceklerim bu kadar fazlasini yazsam buraya sigmaz en iyisi al ve gör

tugrulkara

Üye
Teşekkürler...

zibidi39

zibidi39

Üye
    Konu Sahibi
neye tesekkur edıyon tugrul sıze fıkırı sordugum ıcınmı :S

hakko0666

Üye
bende htc 7501 var istersen

superhalil22

Üye
htc nın son nesıl cıhazlarının ustune yok butcen sınırlıysa touch2 al süper hızlı bır cıhaz butun ozellıklerde var ne ararsan

Merhaba arkadaşım bende touch 2 almaya niyetlendim cihaz hakkında birkaç sorum var cevap verirsen sevinirim. :)
1) Ekran boyutu sence iyimi film falan izlerken sorun yaşatırmı veya internette gezerken istediğim tadı verirmi?
2)Rom'u turkcell'in diye duydum. Cihaz açılırken turkcell reklamı çıkıyormu?
3) Şarjı kaçgün gidiyor?

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada PDA alırken HTC'den şaşma derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt