Cemal Süreya Şiir Ödülü


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Cemal Süreya Derneği'nin yeniden hayata geçirdiği ve bu yıl yeni şekliyle üçüncüsünü düzenlediği Cemal Süreya Şiir Ödülleri sonuçlandı
16 Aralık 2005 09:30
<div align="center"></div>
Ödüller, yayımlanmış kitap dalında; Haydar Ergülen&#39;in "Keder Gibi Ödünç" kitabına, kitap bütünlüğü taşıyan dosya dalında ise Murathan Çarboğa&#39;nın "Yağmalanmış Hayat" çalışmasına verildi.
Seçici Kurul ayrıca, Nurduran Duman&#39;ın "Yenilgi Oyunu" adlı dosyasını da Jüri Özel Ödülü&#39;ne değer buldu.
Yarışmanın seçici kurulu Veysel Çolak, Refik Durbaş, Enver Ercan, Aydın Hatipoğlu ve Mustafa Öneş&#39;ten oluştu. Ödüller, 9 Ocak 2006 Pazartesi günü saat 19.30&#39;da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi&#39;nde düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
666
Doğuş Pertez
Doğuş Pertez
Cevap
1
Görüntüleme
1K
Doğuş Pertez
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt