Cem Yılmazın Çocukluu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SANCAR

SANCAR

Üye
    Konu Sahibi
Cem Yılmazın Çocukluu
*Edip Akbayram'in ismini Edi zannederdim. Yani o,benim icin "Edi Pakbayram"di.

*Annem erkegin cinsel organini "pipi" kadininkini "kutu" olarak tanimlamisti.O zamanlar TRT'de Cenk Koray'in sundugu "Tele Kutu" diye bir yarisma vardi. Yarismacilar, "Hayir Cenk Bey. Ben kutumu acmak istiyorum" deyince kosarak odadan kacardim.

*Dedemle parka gittigimiz bir gun TRT'ciler cekim icin oradaydi. Beni oynarken cektiler. Yayin gunu bizim aile jeneriginde gozuktugum cocuk programini izlemek icin televizyon basina gecti.Kendimi ekranda gorunce, "Beni niye parkta unuttunuuuz?" diye gozyaslarina bogulmustum.

*"Geri vites" kavramim yoktu. Sofor, kolunu koltuga atip arkaya dogru bakinca araba otomatikman geri geri gidiyor zannederdim.

*Benden buyuk kuzenlerim dondurmacilarin dondurma kulahlarinin sivri kismiyla kulaklarini karistirdigini soylemisti. Inanmistim. Hala da kulahlarin sivri kisimlarini yemem. cope atarim.

*Abimle Karaoglancilik oynardik. O Karaoglan olurdu, beni de Bizans askeri yapardi. Sonra evire ceviredoverdi. cok muhim bir sey yaptigimi sandigim icin canim yansa bile hic sesimi cikarmazdim.

*Yesil ve siyah zeytinin ayri agaclarda yetistigini sanirdim.

*Bulmacalardaki, "Annenin erkek kardesi" kismina dayimin bes harfli ismini sigdirmaya calisirdim.

*Anaokulunda patates baskisi yapmayi ogrenmistik. O kadar hosuma gitmisti ki, evde duvarlara, masa ortulerine filan basmistim. Ancak sanat merakim annemin yeni aldigi beyaz etege patatesi yapistirmamla son bulmustu.Hem gonlunu almak hem de el koydugu patateslerime kavusmak icin dahiyane bir fikirle ogretmenimin yanina gittim. "Annem" yazisini patatese oydurttum. Sevincle eve gelerek soyundum. Renkli boyalara batirdigim patatesi vucudumun her tarafina bastim. Sonra da annemin karsisina gectim. Beni o halde gorunce aglamaya baslamisti.

*Madonna ile Maradona'yi kardes zannederdim. Kendi kendime,"Bunlarin babasi ne sansli be. Bir cocugu futbolun krali,biri muzigin kralicesi" derdim.

*Birinden ozur diledigim zaman Allah'in bana bir ozur verecegini sanirdim. Sakat olacagimi dusunup hemen "diledigim ozru " geri alirdim.

*Kurban Bayrami'nda toplanan derilerden ucak yapildigini sanirdim.Ucaklarin dis
yuzeyinin bu derilerle kaplandigi icin Turk Hava Kurumu'nun topladigini dusunuyordum. Ucak kacirma filmlerinde silahla ates edildiginde ya da bomba patladiginda, "Ayyy! Deri delindi!" derdim.

*"Gil" diye konusanlari fakir zannederdim.

*Annem banyodan ciktiktan sonra babamin soyledigi, "Sihhatler olsun" lafini "Saatler olsun" diye anlardim. Bunun da, "Banyoda amma cok kaldin" gibi bir sey demek oldugunu sanip babamin anneme kizdigini dusunurdum. Annemin buna karsin niye sadece, Sagol" dedigini merakederdim. "Ne kibar kadin,derdim.

İşte Cem Yılmaz'ın cocukluğu..

Yorum Sizin

vormound

Üye
bu konu hakkında topıc daha onceden acılmıstı... fazlalık yapmaması amacıyla arastırıp oyle topıc acsanız daha ıyı olur... ama yınde guzel...

:artı: :D :P :artı: :D :P

useless84

Üye
arkadasım cok guzel ellerine saglık :artı:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
adamın çocukluğuda bomba yaw :kop:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
:kop: :kop: süper valla

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
2.'de koptum.. :kop:

cllgr

cllgr

Üye
olacak oglan cocuklugundan belliymiş.adam zaten normal degilki,yüzünü görünce gülmeye başlıyom. :artı:

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
cok güzel ;;)

Salihyet

Salihyet

Üye
süppper

ekolix

Üye
bu adam oldum olalı hep boyle komedıydı zaten yaws...

emege saygı...

tofy

Üye
:artı: :lol2: :lol2: çocukluğuda şimdiki hali gibi maxkomikk

Caine

Caine

Üye
bu adamda bir anormallik var ve hala devam ediyor küçüklüğünden bu yana :DD
delidir az buçuk ve süper zeka.
ikisinide aynı anda yapinca şöhret olup uşmuş işte :D

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bunlar gerçek değil di mi?

lastsmileegs

Üye
:)

magnum_blast

Üye
:D :D :D

buyuleyici_kiz

Üye
Güzel...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Soruma cevap yok mu.. :wacko:

muraoyak

Üye
gerçekmi

emreakcali

emreakcali

Üye
eminim cocukken fareye benziyordur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...