CellPhoneSoft RAMBlow v1.30 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

abb94

abb94

Üye
teşekürler

ademcevahir

Üye
arkadaşlar otomatik temizlemeye alınca tüm programları kapatıyor mesela müzikçaları kapatmamasını istiyorum onu nasıl ayarlıycaz ?

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar otomatik temizlemeye alınca tüm programları kapatıyor mesela müzikçaları kapatmamasını istiyorum onu nasıl ayarlıycaz ?

Ön planda uyg. koru seçeneğini Evet yapın ve Görevlerden kapanmamasını istediğiniz uygulamaya gelip Koruma değiştir yapın. Prot. yazısı gelecektir, temizleme sırasında uygulamanız kapanmayacaktır.

mutlu772

mutlu772

Üye
teşekkürler..

'Şeref'

Emekli Yönetici
Eline sağlık teşekkürler :)

haqqus

haqqus

Üye
Eline saglık güzel paylaşım

theemnt

theemnt

Üye
teşekkürler

palasibo

Üye
Teşekkürler kardeşim.

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
teşekkürler...

bluemai

bluemai

Üye
teşekkürler kardeş..

MaLeTurKa

Üye
sertifika hatası veriyor kurulmuyor... cozumu bilen varmi?

KayraBey

KayraBey

Üye
Eski versiyonunu kullanıyordum.Ha bugün ha yarın bu sürümü yüklerim diye diye kısmet bugüneymiş.Sertifikalayıp kurdum.Üzerime de zimmetledim :) Tek kelimeyle mükemmel bir program.Spb Mobile Shell açıkken bile ramda 47MB'lık boş alan oluşturuyor.Eline koluna sağlık Ediz.Çok çok çok teşekkürler.

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
telefona yüklerken ovi suite ile bu s60v3 dür diyor

ilkem5858

Üye
yaw ediz ben bişey diyecem ben indirdim 1 ay sonra kapandı deneme sürümü falan diyo oo nolacak ya deneme sürümünüi nıasl kalırcaz kulanmak istiyom

ilkem5858

Üye
yükledim olmadı sertifika hatası dedi sonra hack ledim dosyayı sertifika hatası dedi dur bkm bi da deniyom

sertacusta

sertacusta

Üye
teşekkürler

Emre Arık

Emre Arık

Üye
kardeş telefon hackli x6 açarsam bir sorun olur mu

aLyekici

aLyekici

Üye
çok işime yaradı sağolun