Cehenneme gittiler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Cehenneme gittiler
Trabzonspor-Anorthosis Famagusta maçının biletlerinin hepsi satıldı :box:

Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu rövanş maçında Anorthosis Famagusta ile Trabzonspor arasında yapılacak maçın biletlerinin bittiği bildirildi.
Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Orhan Aksu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kıbrıs Rum Kesimi takımı Anorthosis Famagusta ile yarın akşam Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapacakları maça taraftarın yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.
Aksu, kale arkası tribün 7.5, maraton tribün 15, maraton özel tribün 20, VIP-2 tribün 70, VIP-1 tribün için 150 YTL'den satışa çıkardıkları biletlerin tamamen bittiğini belirtti.
Öte yandan maçı izlemek üzere 11 yabancı gazetecinin akredite yaptırdığı öğrenildi. :box:

Rum basını: Anorthosis, tek başına cehenneme gönderildi

KIBRIS Rum Kesimi’nde yayınlanan gazeteler, Şampiyonlar Ligi 2’nci ön eleme turu rövanş maçı için dün akşam Ahorthosis takımının Suriye üzerinden Trabzon’a gitmesine geniş yer ayırdı. Rum basını Rum takımının hiçbir devlet desteği almadığını savunurken, Yunan Elefterotipia gazetesi Rum lider Tasos Papadopulos’un Anotrhosis’e her türlü maddi ve manevi destek sağlanması için futbol federasyonuna talimat verdiğini yazdı

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bu gece çıkamayacaklar o cehennemden..

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
inşallah van_hoijdonk... :)

the_patriot

Üye
Allahın izniyle turu geçicez ;;)

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by the_patriot@Aug 3 2005, 01:18 AM
Allahın izniyle turu geçicez ;;)
[post=122167]Quoted post[/post]​

:box: inşallah patriot baba

the_patriot

Üye
içimden 6-0 geçiyor :huhu:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Oha yaw bence geçelimde nasıl geçersek geçelim.. ;)

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
maça biletlerimizi aldık..! stadda çektiğim resimleride yükleyecem topiğime. inşalah yeneriz..!

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yarın gece resimleri bekliyorum.. ;)

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
nasıl ekleneceğini bilmıyorum dostlar resimlerin. bi zahmet yanıt verin bana. ''konu dışı''ndaki topiğimde yanıtlarınızı bekliyorum..! help

the_patriot

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Aug 3 2005, 01:30 AM
Yarın gece resimleri bekliyorum.. ;)
[post=122186]Quoted post[/post]​

bari arkadaş daha iyi resim çeken bir telefon alsın yanına, tribünden k700 iyi çekmeyebilir

maavii

Üye
ah be ben de bu maça gitmeyi çok isterdim çok güzel bi tur gecesi olacak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt